Romantický pobyt pre dvoch na 3 alebo 4 dni v Benátkach v útulnom hoteli Alla Giustizia s raňajkami. Spoznajte mesto zapísané v UNESCO.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Pobyt v nefajčiarskom hoteli v Mestre v Benátkach. Navštívte Benátky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou UNESCO a vychutnajte si krásny pobyt za Ceny na Dne. Hotel Alla Giustizia sa teší na Vašu návštevu!

Najvyšší čas navštíviť Benátky!

Dopravnou tepnou Benátok je 4 km dlhý Canal Grande, ktorý prechádza priamo stredom mesta.

Gondoly sú neodmysliteľnou súčasťou života v Benátkach.

Hotel Alla Giustizia

Hotel Alla Giustizia v Mestre v Benátkach má ideálnu polohu iba 1 km od železničnej stanice Mestre, kúsok od obchvatu, ktorý spája rôzne diaľnice a iba 15 km od medzinárodného letiska Marco Polo. Autobusová zástavka sa nachádza pred hotelom.

Všetky izby sú priestranné, prakticky zariadené v dekoračnom klasickom štýle a vybavené kobercami. Klimatizácia, wifi (za príplatok), TV, trezor (na recepcii), telefón, kúpeľňa so sprchou, fén, toaletné potreby zdarma (mydlo, sprchový šampón), úschovňa batožiny (na recepcii). Hotel je nefajčiarsky. V hoteli nie je výťah.

V cene kupónu máte zahrnuté raňajky

Vychutnávať Benátky si môžete aj pri výbornom jedle a v prostredí príjemnej terasy

V hoteli nájdete útulný čitateľský kútik, svetlú raňajkovú miestnosť. V hoteli nie je k dispozícii výťah. V blízkosti hotela sa nachádza "All\' Amelia" reštaurácia známa pre svoju vycibrenú kuchyňu známu po celom svete.

Benátky ako jedno z najnavštevovanejších miest v Európe sú zaradené v zozname UNESCO
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
1x
Poskytuje:


105 €
210 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať