Zdolajte kanál víťazov v Liptovskom Mikuláši či splavte krásnu rieku Váh. Zažite fantastické dobrodružstvo, ktoré vám budú všetci závidieť!

Popis ponuky
Zažite fantastické dobrodružstvo, ktoré Vám budú závidieť všetci známi! Poďte si vyskúšať rafting v areáli, kde trénovali aj olympijskí víťazi ako napríklad Michal Martikán a Elena Kaliská.

Zažite adrenalínový deň na spenenej vode pod holým nebom

1V: Rafting areál umelý kanál Liptovský Mikuláš:

Dĺžka splavu je 350 - 400 m. Obtiažnosť kanálu je vyššia, ale nie je potrebná vodácka skúsenosť, v každom člne je skúsený inštruktor. Táto trasa je pre všetkých okrem detí do 9 rokov. Deti môžu byť v člne len od veku 9 rokov v sprievode vodiča, podmienkou je max. 1 dieťa v člne. Do jedného raftu sa zmestí max. 6 ľudí + inštruktor. Celková kapacita však nie je obmedzená, k dispozícií je dostatočný počet raftov.

2V: Splav rieky Váh:

Pre tých, ktorý sa umelého kanálu boja, je priparavený splav rieky Váh.Je to menej náročné, o to však viac zažijete prírodnú scenériu, ktorá obklopuje túto rieku. Splavuje sa úsek od Červeného Kúta čo je len kúsok pod sútokom Bieleho a Čierneho Váhu až po malú vodnú elektráreň pri obci Uhorská Ves. Splavovaný úsek má dĺžku cca. 11 km a prechádza nádhernými zákutiami liptovskej prírody. Trvá 90 – 120 minút v závislosti od výšky vodnej hladiny. Je to menej náročné, vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Ak práve nie ste najskúsenejším rafterom, najväčší zážitok budete mať z raftingu so skúseným inštruktorom. Všetci inštruktori sú šikovní vodci raftingu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa poväčšine venujú športovému kajaku a tento kanál poznajú ako svoju dlaň. Zažijete skvelú jazdu s množstvom prekážok, s ktorými sa musíte popasovať, pádlovať budete, až Vás budú ruky bolieť a možno si aj zaplávate pri zle zvládnutej prekážke.

Nástup na rafting vo vodnom areáli

Vody sa netreba báť, budete mať neoprénové nohavice a nepremokavú bundu, k tomu vestu a na hlave prilbu

Váš splav bude zachytený nie len na fotkách, ale aj na videu v HD kvalite!

Min. 1 splav absolvujete s náhlavnou kamerou GoPro. Vo variante 1V spolu zažijete 5-6 jázd

Vaše dobrodružstvo bude zachytené na fotografiách, ktoré Vám na požiadanie zašlú na DVD. Priveďte so sebou aj Vašich priateľov, ktorí Vás môžu povzbudzovať a sledovať pri Vašom zápasení s vodným živlom

Výhodou areálu je tiež to, že Vaši kamaráti, či známi Vás počas celej jazdy môžu sledovať a povzbudzovať z brehu. Počas celého raftingu Vás bude fotiť člen nášho týmu v tých najvyhrotejnejších pasážach a k dispozícii je aj GoPro náhlavná kamera. V areáli za hodinu a pol na Vás čaká 5-6 nezabudnuteľných jázd, z ktorých aspoň jednu absolvujete s kamerou v člne. Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka sa nachádza v okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš, pri ceste na obec Iľanovo, za mostom cez Váh.

Pripravení na dobrodružstvo? Vyskúšajte si adrenalínový rafting a zažite kopec zábavy v areáli, kde trénujú šampióni!
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 2 dni
Poskytuje:


24,99 €
56 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať