Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zdolajte kanál víťazov v Liptovskom Mikuláši či splavte krásnu rieku Váh. Zažite fantastické dobrodružstvo, ktoré vám budú všetci závidieť!

55
Popis ponuky

Zažite fantastické dobrodružstvo, ktoré Vám budú závidieť všetci známi! Poďte si vyskúšať rafting v areáli, kde trénovali aj olympijskí víťazi ako napríklad Michal Martikán a Elena Kaliská.

Zažite adrenalínový deň na spenenej vode pod holým nebom

1V: Rafting areál umelý kanál Liptovský Mikuláš:

Dĺžka splavu je 350 - 400 m. Obtiažnosť kanálu je vyššia, ale nie je potrebná vodácka skúsenosť, v každom člne je skúsený inštruktor. Táto trasa je pre všetkých okrem detí do 9 rokov. Deti môžu byť v člne len od veku 9 rokov v sprievode vodiča, podmienkou je max. 1 dieťa v člne. Do jedného raftu sa zmestí max. 6 ľudí + inštruktor. Celková kapacita však nie je obmedzená, k dispozícií je dostatočný počet raftov.

2V: Splav rieky Váh:

Pre tých, ktorý sa umelého kanálu boja, je priparavený splav rieky Váh.Je to menej náročné, o to však viac zažijete prírodnú scenériu, ktorá obklopuje túto rieku. Splavuje sa úsek od Červeného Kúta čo je len kúsok pod sútokom Bieleho a Čierneho Váhu až po malú vodnú elektráreň pri obci Uhorská Ves. Splavovaný úsek má dĺžku cca. 11 km a prechádza nádhernými zákutiami liptovskej prírody. Trvá 90 – 120 minút v závislosti od výšky vodnej hladiny. Je to menej náročné, vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Ak práve nie ste najskúsenejším rafterom, najväčší zážitok budete mať z raftingu so skúseným inštruktorom. Všetci inštruktori sú šikovní vodci raftingu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa poväčšine venujú športovému kajaku a tento kanál poznajú ako svoju dlaň. Zažijete skvelú jazdu s množstvom prekážok, s ktorými sa musíte popasovať, pádlovať budete, až Vás budú ruky bolieť a možno si aj zaplávate pri zle zvládnutej prekážke.

Nástup na rafting vo vodnom areáli

Vody sa netreba báť, budete mať neoprénové nohavice a nepremokavú bundu, k tomu vestu a na hlave prilbu

Váš splav bude zachytený nie len na fotkách, ale aj na videu v HD kvalite!

Min. 1 splav absolvujete s náhlavnou kamerou GoPro. Vo variante 1V spolu zažijete 5-6 jázd

Vaše dobrodružstvo bude zachytené na fotografiách, ktoré Vám na požiadanie zašlú na DVD. Priveďte so sebou aj Vašich priateľov, ktorí Vás môžu povzbudzovať a sledovať pri Vašom zápasení s vodným živlom

Výhodou areálu je tiež to, že Vaši kamaráti, či známi Vás počas celej jazdy môžu sledovať a povzbudzovať z brehu. Počas celého raftingu Vás bude fotiť člen nášho týmu v tých najvyhrotejnejších pasážach a k dispozícii je aj GoPro náhlavná kamera. V areáli za hodinu a pol na Vás čaká 5-6 nezabudnuteľných jázd, z ktorých aspoň jednu absolvujete s kamerou v člne. Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka sa nachádza v okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš, pri ceste na obec Iľanovo, za mostom cez Váh.

Pripravení na dobrodružstvo? Vyskúšajte si adrenalínový rafting a zažite kopec zábavy v areáli, kde trénujú šampióni!
24,99 €
56 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,99 €
56 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
13