Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Darujte sebe alebo svojim známym nezabudnuteľnú jazdu na hybridnom superšporte BMW i8 - vrátane všetkých nákladov v Trenčíne a Bratislave.

50
Popis ponuky

Na hybridnom superšporte BMW i8 vrátane všetkých nákladov v Trenčíne a Bratislave.

BMW i8 – Superšportové vozidlo s celo-karbónovou konštrukciou a hybridnou silou výkonného spaľovacieho a elektro motoru. Uchváti Vás nie len svojim nezameniteľným futuristickým vzhľadom, ale aj výkonom presahujúcim 362 koní, ktorý zabezpečí zrýchlenie z 0 na 100 km/hod. len za 4,4 sekúnd, dokonca pri pružnom zrýchlení z 80 na 120 km/hod. len za neprekonateľných 2,6 sekúnd!

Na BMW i8 je ideálnym darčekom, ktorý určite poteší každého manžela, otca, priateľa alebo kolegu.

Toto tu ešte nebolo! Máte jedinečnú možnosť otestovať si vozidlo z budúcnosti. Zabudnite na Ferrari či Lamborghini alebo Teslu. BMW i8 máte dva v jednom - Extrémnu silu oboch svetov! Prinášame Vám ako prví a jediní v rámci Česka a Slovenska možnosť prenajať si a "pilotovať" tento jedinečný automobil, ktorý v sebe kombinuje spaľovací motor a dva elektro-motory podobne ako Hyperšporty Porsche 918, La Ferrari alebo McLaren P1.

Nepožičiavame vám auto snov, prinášame vám hlavne nezabudnuteľné zážitky a plníme sny!

Tento športiak budúcnosti má celokarbónový monokok podobne, ako závodné vozidlá typu Hypersport a F1.

Pri výrobe tohto vozidla sa berie veľký ohľad na ekológiu. Napríklad pri spracovaní kožených prvkov interiéru, BMW ako prvý výrobca použil špeciálnu technológiu pomocou extraktu z olivových listov. Textilné materiály sú vyrábané z recyklovaných PET fliaš. Väčšina výrobných procesov je napájaných z obnoviteľných zdrojov elektrickej energie v rámci veterných mlynov.

Typ pohonu: plug-in hybrid

Motor: vzadu: trojvalec 1.5 TwinPower Turbo (170 kW / 320 Nm)

Vpredu: elektromotor (96 kW/250 Nm)

Celkový výkon: 266 kW (362 koní) / 570 Nm

Hmotnosť : 1485 kg

Batérie: li-ion, 7,1 kWh (5 kWh využiteľných)

Max. rýchlosť(obmedzená): 250 km/h

Zrýchlenie (0-100 km/h): 4,4 sekúnd

Zrýchlenie (80-120 km/h): 2,6 sekundy

Pri zážitkovej jazde na BMW i8 neplatíte u nás žiadnu kauciu, ktorá by len zbytočne oddialila váš zážitok! - Stačí si len zakúpiť kupón a rezervovať jazdu v termíne ktorý vám najviac vyhovuje. V cene kupónu je zahrnuté zákonné poistenie, havarijne poistenie so spoluúčasťou 5%, diaľničná známka a palivo.

Jazdy je možné absolvovať v Trenčíne a Bratislave (V prípade väčšieho počtu záujemcov - skupinový zážitok, je možnosť individuálneho dohovoru a návrhu miesta a mesta ).

Počas celej jazdy je vám k dispozícii skúsený inštruktor, vyškolený priamo v BMW Driving Academy. Inštruktor je pri jazde, aby vám vysvetlil kompletné ovládanie vozidla, odpovie na vaše otázky, ale hlavne zabezpečí vašu bezpečnosť, aby ste si mohli naplno vychutnať tento nezabudnuteľný zážitok. Taktiež vám poskytne bezplatne rady v rámci správneho sedenia, držania volantu a bezpečnej (hoci aj rýchlej ) jazdy.
39 €
78 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39 €
78 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
65
85
13