Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá dovolenka v stredovekom historickom meste Znojmo. Pobyt v hoteli Savannah****deluxe s polpenziou a neobmedzeným wellness.

53
Popis ponuky

Nachádza sa v tesnej blízkosti stredovekého mesta Znojma. Hotel Savannah v Hatích u Znojma je novovybudovaný medzinárodný hotel poskytujúci radu výnimočných služieb. Hotel Savannah ponúka nielen komfortné ubytovanie, ale aj najmodernejšie vysokokapacitné kongresové centrum, reštauráciu & bar, wellness, fitness, svadby, Ayurveda, spa centrum a vlastné parkovisko.

Hotel ponúka 70 komfortných dvojposteľových izieb a 6 luxusných apartmánov. Ponúka relaxáciu na najvyššej úrovni. Každá decentne a vkusne vybavená izba vás očarí svojou výnimočnou drevenou podlahou z amerického orecha, nábytkom zo vzácneho dreva, LCD televízorom a klimatizáciou. Oranžové podtóny s elegantne zeleno-hnedými farbami dodávajú izbám zvláštne akcenty. Absolútnou jednotkou sú kúpeľne vybavené mozaikou reflektujúce svetlo.

Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s vaňou (čiastočne aj spoločne so sprchovacím kútom), telefónom, LCD televízorom s príjmom satelitných kanálov, minibarom a trezorom.

Hotelové wellness & spa centrum, do ktorého je pre hotelových hostí vstup zdarma, vás nadchne svojím plaveckým bazénom (22 x 8 m), saunou, parným kúpeľom a kardiofitness centrom. Pre milovníkov exotiky a relaxačných terapií ponúkame autentickej ajurvédskej wellness masáže a procedúry vykonávané vyškolenými terapeutmi zo Srí Lanky. Jedná sa o 5000 rokov starú metódu. Tieto terapie majú vedľa relaxačného efektu aj efekt liečebný.

Wellness centrum Vám ponúka:

 • Novinka: Privátna whirlpool, 1-7 osôb
 • Plavecký krytý bazén (22 x 8 metrov) - otvárací doba: denne 10:00 - 22:00 (koniec kúpanie 21:45)
 • Bazénik pre deti
 • Klasická fínska sauna
 • Parný kúpeľ
 • Kardiofitness
 • Autentické ajurvédskej centrum - otvárací doba: PO zatvorené, UT - ŠT 12:00 - 19:00 hod., PIA 12:00 - 21:00 hod., SO 10:00 - 21:00 hod., NE 10:00 - 18:00 hod.

Milovníci kvalitnej kuchyne si rozhodne prídu na svoje. Lobby, reštaurácia a bar Vás očarí svojou otvorenosťou a veľkorysosťou. V reštaurácii o 80 miestach sa pripravujú českej a medzinárodnej špeciality. Je jedno, zavítate ak k nám s rodinou či priateľmi, na obchodnej ceste alebo firemným školenia. Skvelé suroviny, tradície, kvalitné zázemie a invencie kuchárov uspokojí všetkých milovníkov dobrého jedla.

Reštaurácia hotela vám ponúka posedenie v príjemnom a štýlovo zariadenom prostredí. Personál vám pripraví nezabudnuteľný gastronomický zážitok, pri ktorom sa snúbi špičková profesionálna obsluha s vybranými kulinárskymi špecialitami českej i medzinárodnej kuchyne. Samozrejmosťou je bohatý výber regionálnych i zahraničných vín a neobvykle široká ponuka nealkoholických a alkoholických nápojov.

Pre krátku obchodnú schôdzku, alebo len pre príjemné posedenie pri káve, čaju, exotických i klasických koktejlov, alebo ďalších nápojov z našej širokej ponuky je pre Vás jedinečnú variantom Lobby bar v priestoroch vstupnej haly nášho hotela.

 • Znojemský turistický vláčik
 • Tajomné znojmovské podzemie
 • Prehistoric park Chvalovice a moderné zábavné ihriská
 • Ostatné typy TU

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť