Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vôňa dreva, chuť ovčieho syra, praskot v krbe a vŕzganie snehu pod nohami to je tá pravá zima na Liptove s ubytovaním v chate Kožiar.

43
Popis ponuky

Chata Kožiar sa nachádza v atraktívnom turistickom prostredí Liptova - Západných Tatier, v ústí Žiarskej doliny, kde sa začínajú turistické chodníčky a trasy.

Okrem športových aktivít je vhodný najmä pre rodinnú dovolenku, detské tábory, relaxačné pobyty, ako aj firemné akcie či rôzne spoločenské posedenia s priateľmi.

Ubytovanie v chatkách s vlastnou terasou. V každej chatke sa nachádzajú štyri samostatné izby so základným vybavením. Celková kapacita objektu je 72 lôžok.

V kolibe KOŽIAR ponúkame stravovanie pre ubytovaných hostí a množstvo miestnych špecialít a nápojov pre návštevníkov Žiarskej doliny. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť, tenisový kurt, ihrisko na loptové hry, detské preliezačky a šmýkačky, trampolína, vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania pri otvorenom ohni. V blízkosti areálu je lyžiarsky vlek.

najväčšie slovenské aquaparky, nádherné štíty Západných Tatier (Roháče, Roháčske plesá) a prírodné i kultúrne bohatsvo najvyhľadávanejšieho regíonu Slovenska - Liptova.

Roháče

Liptovská MaraV zimnom období sa môžete lyžiarsky vyžiť v miestnom Lyžiarskom stredisku Dolinky kde je Ski servis s požičovňou lyží. V neďalekej Demänovskej doline sa nachádza Lyžiarske stredisko Jasná. Stačí už len prísť a vyskúšať všetky možnosti, ktoré ponúka Liptovský región.
79 €
138 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
138 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
Práve prezerá 43 ľudí
Práve prezerá 38 ľudí
21
Práve prezerá 39 ľudí
20
Práve prezerá 40 ľudí