Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxus a špičkové kúpele priamo na pobreží Jadranského mora! Dovolenka s polpenziou a wellness v Grand Hotel Portorož ***** Slovinsko.

50
Popis ponuky

Príďte si vychutnať stredomorskú atmosféru a excelentné služby do Grand Hotela Portorož, kde sa skúsený a milý personál postará o to, aby ste sa cítili naozaj kráľovsky. Nemusíte letieť do Talianska, či Grécka, poďte do Slovinska! Poseďte si na slnečnej terase, alebo sa vyberte k moru, na luxusnú súkromnú pláž len 2 minúty od hotela. Vychutnajte si zdravé jedlá stredomorskej kuchyne, ktoré pre vás z čerstvých potravín pripravia tunajší majstri kuchyne. Oddychujte v bohémskom štýle kedykoľvek sa vám zachce!

V nádherných kúpeľoch, ktoré sú priamo prepojené s hotelom na vás čaká neuveriteľne bohatý výber procedúr. Vyskúšajte si blahodarné účinky tradičnej soľnej terapie, ktorá má v tomto regióne viac ako osemstoročnú tradíciu. Alebo si zaplávajte v bazéne, ktorého voda svojím zložením pripomína prehistorické more. Vychutnajte si ajurvédske, či thajské masáže z rúk certifikovaných masérov a využite služby kliniky estetickej medicíny s komplexnou ponukou omladzovacích programov. Hotel pre svojich klientov pripravuje bohatý program, vrátane prechádzok nordic walking, či cvičenia jogy. A nezabúda sa ani na najmenších klientov; čaká tu na nich bohatá ponuka workshopov a špeciálne wellness aktivity upravené pre potreby detí.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

36
40
59
50