Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych a relax v romantickom prostredí Interhotela Central**** v Karlových Varoch s neobmedzeným wellness, raňajkami a welcome drinkom.

11
Popis ponuky

Viete, kde je najväčšia koncentrácia liečivých prameňov na svete? Ak ste odpovedali Karlové Vary, tak je vaša odpoveď správna. Blahodarne účinky karlovarských vôd poznajú po celom svete a preto sa mesto radí medzi kúpeľné mestá s najvyšším počtom zahraničných návštevníkov. Nádherná príroda, romantická atmosféra, zaujímavá história, dokonalý oddych a relax - to sú faktory, ktoré prilákali hollywoodske filmové štáby nakrúcať filmy a pomohli tak ešte vyššej popularite malého mestečka. Nechajte sa zlákať aj vy!

Interhotel Central sa nachádza v samotnom srdci kúpeľnej zóny na Divadelnom námestí, len 100 m od Vřídelnej kolonády, ktorá je jednou zo štyroch kolonád v Karlových Varoch. Ubytovanie poskytuje maximálny komfort a profesionálny servis. Z izieb je fantastický panoramatický výhľad na rieku Teplá a historickú architektúru cisárskeho štýlu 19. st. Interhotel disponuje rozsiahlym balneo a wellness centrom a každý hosť ma voľný vstup do vnútorného bazéna, sauny, vírivky a fitness.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

31
47
38
Práve prezerá 231 ľudí
37