Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax a zábava pre dvoch v penzióne Zacher v Piešťanoch. Pobyt v tichom prostredí ďalej od centra

44
Popis ponuky

Na brehu známeho rekreačného strediska Sĺňava, v obci Banka sa nachádza jedinečný penzión Zacher, ktorý prekvapí hneď v niekoľkých ohľadoch. Teraz máte tú príležitosť vychutnať si zážitok z nerušeného oddychu, športu a adrenalínu na jednom mieste. V tomto penzióne dostáva gastronómia nový rozmer - kuchyňa varí z výhradne čerstvých surovín. Bude ulahodené všetkým vnemom.

Ubytovanie

V plne klimatizovanom penzióne nájdete 23 nadštandardne vybavených 1 a 2oj lôžkových izieb, a 2 apartmány. Každá izba zastupuje konkrétnu krajinu Európskej únie, sú zariadené komfortne v rustikálnom štýle.

Wellness

Doprajte svojmu telu i duši oddych, načerpajte novú energiu po rušnom dni a vychutnajte si chvíle od zhonu okolitého sveta. Po absolvovaní vírivky, sauny alebo bazéna sa osviežte priamo v priestoroch wellness centra.

Príjemná reštaurácia priamo v penzióne poskytuje maximálny priestor pre príjemné posedenie pri konzumácii vybraných špecialít slovenskej a európskej kuchyne. V letnom období určite padne vhod posedenie na letnej terase s grilom.

Priestranný bar ponúka výber alkoholických a nealkoholických nápojov vrátane značkových vín a čapovaného piva. V kaviarenskej časti si v pohodli sedacích súprav vychutnáte lahodný šálok kávy alebo čaju.

Šport

Dajte svojmu strnulému telu potrebnú a stresu poslednú šancu. Výlet do okolia na bicykli, tenis s priateľom, plávanie, či bowling alebo golf sú len niektoré z možnosti ako si v penzióne Zacher spríjemniť pobyt a zároveň spraviť niečo pre seba.

Adrenalín

Nebaví vás ležať v nejakej horúcej drevenej kúpeľni ani sa “prechádzať s hokejkou” po parku? Výborne! Pre vás sú tu taktiež možnosti, ako napríklad prebehnúť sa na 115 koňovej mototrojkolke alebo čo tak skočiť si z 3000 metrovej výšky s padákom. Všetko podľa vašej chuti veľmi ochotne personál v penzióne zabezpečí.

Zoznámte sa s okolím penziónu Zacher

Známe kúpeľné mesto s najvyšším počtom slnečných dní v roku, ležiace na oboch brehoch rieky Váh, Vás očarí svojím „prímorským výzorom.“ Rozľahlý mestský park, kolonáda či kúpeľný ostrov lákajú na príjemné prechádzky. Prírodnú kyslíkovú terapiu Vám zaručí výlet do okolitého pohoria Považský Inovec, popretkávaného sieťou turistických chodníkov.

  • Moravany and Váhom (2 km) - obec je preslávená jedeným z najvzácnejších nálezov zo staršej doby kamennej - socha Venuše
  • Vrbové (8 km) - rodisko kráľa Madagaskaru, grófa Mórica Beňovského. V meste sa nachádza okrem iného aj známa šikmá veža z roku 1835
  • Čertova pec (8 km) - chránený prírodný jaskynný výtvor v ktorom sa našli stopy po najstaršom osídlení človeka na Slovensku, z obdobia stredného paleolitu
  • Hrad Čachtice (12 km) - prístupný z obce Čachtice, hrad bol povestný výčinmi Alžbety Báthoryovej
  • Bezovec (15 km) - nenáročná turistika a cykloturistika s peknými výhľadmi vo vrchoch Považského Inovca
  • Hrad Beckov (20 km) - pohraničný hrad patril kráľovi, Matúšovi Čákovi a od roku 1388 rôznym šľachtickým rodinám

www.penzionzacher.sk
89 €
159 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
159 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
51
Práve prezerá 41 ľudí
40
40