Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si relax v nádhernom prostredí, v ktorom na vás dýchne história! Wellness pobyt v luxusnom barokovom Kaštieli Mojmírovce***.

48
Popis ponuky

Doprajte si relax v nádhernom prostredí, v ktorom na vás dýchne história! Barokovo-klasicistický kaštieľ Mojmírovce z 18. storočia vám ponúka jedinečnú atmosféru, kvalitné hotelové služby a výnimočné kulinárske zážitky. Bonusom je čarovný anglický park obklopujúci kaštieľ, v ktorom nájdete ešte doteraz množstvo exotických stromov i rastlín a fontánu. Spoznajte históriu barokovo-klasicistického kaštieľa spojeného s rodom Huňadyovcov, jeho pohnuté deje a premenu na 3* hotel. Vyberte sa za dobrodružstvami a zážitkami do blízkeho okolia, vyskúšajte výcvik na koni na blízkych rančoch alebo navštávte Národný žrebčín v Topoľčiankach alebo spoznávajte stopy slovanskej minulosti v Nitre.

Popri tom sa túlajte priestormi 3* Kaštieľa Mojmírovce a spoznávajte jeho dominanty - Chodbu tolerancie, Ikonový salón, salón rodáka z Mojmíroviec - grófa Grassalkoviča, kedysi najslávnejší žrebčín Uhorska dnes už prebudovaný na kongresovú sálu i 300-ročnú vínnu pivnicu. Nadšencov aktívneho trávenia času poteší 25 m dlhý krytý bazén, telocvičňa, ihrisko, ale aj krytá strelnica. Výhodná poloha iba 1 hodinu cesty z Bratislavy zaručuje pohodlnú dostupnosť. Preto neváhajte a navštívte Mojmírovce, kde na vás čaká elegancia, komfort a priam rozprávková atmosféra!
83 €
160 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
83 €
160 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37