Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, to je Bratislava. Pobyt v 4* Lindner Hotel Gallery Central s raňajkami.

53
Popis ponuky

Jedinečná história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, vynikajúca lokálna gastronómia, kvalitné víno a moderné nákupné centrá robia z Bratislavy ideálnu destináciu pre mestskú turistiku. Zavítajte aj vy do nášho hlavného mesta, spoznajte jeho zákutia alebo si vychutnajte sviatočnú atmosféru na bratislavských vianočných trhoch. K tomu všetkému si doprajte poriadnu porciu luxusu v jednom z turisticky najatraktívnejších hotelov ‒ v štvorhviezdičkovom Lindner Hotel Gallery Central.

Okrem jedinečného výhľadu ponúka Lindner Hotel Gallery Central ubytovanie v komfortných a moderne zariadených izbách, priamy prístup k 150 butikom, fitness centru a krytému bazénu. Bonusom je aj jeho výhodná poloha, ktorá z hotela robí ideálne miesto pre usporiadanie rôznych konferencií a podujatí, ale aj skvelý východiskový bod pre turistov vyhľadávajúcich kvalitu a nadštandardné služby. Tešiť sa tak môžete na pobyt plný zážitkov a príjemných chvíľ s vašimi najbližšími.
79 €
168 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
168 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 38 ľudí
40
50