Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, to je Bratislava. Pobyt v 4* Lindner Hotel Gallery Central s raňajkami.

53
Popis ponuky

Jedinečná história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, vynikajúca lokálna gastronómia, kvalitné víno a moderné nákupné centrá robia z Bratislavy ideálnu destináciu pre mestskú turistiku. Zavítajte aj vy do nášho hlavného mesta, spoznajte jeho zákutia alebo si vychutnajte sviatočnú atmosféru na bratislavských vianočných trhoch. K tomu všetkému si doprajte poriadnu porciu luxusu v jednom z turisticky najatraktívnejších hotelov ‒ v štvorhviezdičkovom Lindner Hotel Gallery Central.

Okrem jedinečného výhľadu ponúka Lindner Hotel Gallery Central ubytovanie v komfortných a moderne zariadených izbách, priamy prístup k 150 butikom, fitness centru a krytému bazénu. Bonusom je aj jeho výhodná poloha, ktorá z hotela robí ideálne miesto pre usporiadanie rôznych konferencií a podujatí, ale aj skvelý východiskový bod pre turistov vyhľadávajúcich kvalitu a nadštandardné služby. Tešiť sa tak môžete na pobyt plný zážitkov a príjemných chvíľ s vašimi najbližšími.
69 €
147 €

Vyprší
9.10.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
147 €

Vyprší
9.10.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
Práve prezerá 37 ľudí
39
37
Práve prezerá 119 ľudí
45
Práve prezerá 42 ľudí