Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pohyb – to je najkrajší darček pre vaše zdravie a vaše telo. 10 alebo 20-vstupové permanentky do fitness v Ponteo Rusovce.

40
Popis ponuky

Vyberte si 10- či 20-vstupovú permanentku do skvelého fitness v Ponteo Activity Park Rusovce. Je totiž dokonalým miestom pre relax, zábavu, prácu a šport. V Ponteo nájdete wellness, športové aktivity a vonkajšie ihriská, výbornú reštauráciu s vonkajšou terasou s vlastným grilom, bowling a hotel v kategórii ****. To všetko v najvyššej kvalite poskytovaných služieb a luxuse, ktorému je ťažko odolať.

Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra. Ponteo je správnym miestom nielen pre priaznivcov zdravého životného štýlu, ale aj pre obyčajných ľudí, ktorí chcú zdravšie žiť a lepšie sa cítiť. Dôležité je, že vyznávate aktívny prístup k životu a vaše zdravie vám nie je ľahostajné.

Pre všetkých tých, ktorí milujú pohyb a preferujú zdravý životný štýl, v zime aj v lete, má Ponteo Activity Park Rusovce v Bratislave bohatú ponuku športových aktivít. U nás si naozaj každý a v každom veku nájde šport, pri ktorom si rozhýbe nielen svaly, ale medzi priateľmi poteší aj svoju dušu.

www.ponteo.sk
18 €
30 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18 €
30 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
50
17
8