Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte krásy a pamiatky historickej Budapešti. Pobyt s ubytovaním a raňajkami v štandardnom mestskom hoteli City Hotel Unio***.

36
Popis ponuky

City Hotel unio je klasický, mestský hotel. Ak hľadáte hotel s dobrou cenou, výbornou polohou a nepotrpíte si vyslovene na moderný dizajn, ide o ideálny východiskový bod pre poznávanie Budapešti.

City Hotel Unio sa nachádza v centre Budapešti. Verejnou mestskou dopravou sa z hotela veľmi jednoducho a pohodlne dostanete kdekoľvek. Alebo sa môžete poprechádzať po okolí hotela a preskúmať niekoľko pamiatok a turistických atrakcií ako sú kúpele, múzeá a divadlá.

Hotel má 52 izieb, všetky z nich sú pohodlné a priestranné, klimatizované, vybavené nábytkom z čerešňového dreva. Všetky izby sú vybavené telefónom, TV s medzinárodnými programami, minibarom, trezorom, sušičom vlasov, a Wi-Fi.

Nádherná európska metropola len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže:BOOMER.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

www.uniohotel.hu
75 €
118 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
118 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

22
42
45
16