Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v rodinnom penzióne Vila Maria v Belianskych Tatrách, kde si užijete nerušený relax vo wellness počas zimnej i letnej sezóny.

54
Popis ponuky

Vila Maria sa nachádza v Tatranskej Kotline, ktorá je najvýchodnejšou obcou Vysokých Tatier. Pokojné a tiché prostredie vytvára veľmi vhodné podmienky na regeneráciu síl formou dovolenky po celý rok.

Ide o rodinný penzión, ktorý ponúka ubytovanie v útulných izbách alebo krásnych drevených samostatných domčekoch.

Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb v areáli penziónu predstavuje výborné podmienky pre oddych. Počas zimnej sezóny vám Vila Maria ponúka ľadové klzisko, saunu či fínsku kaďu.

Fínska sauna

Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu.

Fínsky kúpeľ

Hostia majú možnosť relaxovať vo vykurovanej fínskej kaďi pod oblohou vo dne i v noci, v lete či zime. Podľa potreby sa zohreje voda na príjemných 35 - 45 °C.

V penzióne sa nachádza aj podzemná vínna pivnička, v ktorej si pohodlne vychutnáte pohár dobrého vína...

V okolí je možné lyžovať v obci Ždiar, Bachledovej doline a Tatranskej Lomnici, pre bežeckých lyžiarov je len neďaleko cyklistický chodník, ktorý je v zime na to veľmi vhodný. Chodník vedie až do Spišskej Belej (cca 9 km) a dostanete sa ním až do Kežmarku alebo Vrbova s termálnym kúpaliskom.

  • Priamo pri vile vchod do Belianskej jaskyne, liečenie respiračných chorôb, klimatické pásmo
  • 1 km od vily turistický chodník na chatu Plešivec a odtiaľ vedie najkrajšia túra v Tatrách po hrebeni Belianskych Tatier. Všetká fauna a flóra na jednom mieste - kamzíci, jaskyne...
  • V okruhu 50 km od vily 3 národné parky - PIENAP, TANAP a Slovenský raj
  • Neďaleko aj poľské hranice - bohatá ponuka lyžiarskych stredísk, ďalej nákupy, splav Dunajca, rafting, obrovská priehrada na Dunajci na poľskej strane, hrad Niedzica, morský piesok, pláže, jachting....
  • Spišský hrad, Stará Ľubovňa, Červený Kláštor...

www.vilamaria.sk
55 €
120 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
120 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53