Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zahájte zimu perfektnou lyžovačkou. Silvester či super lyžovačka s ubytovaním, raňajkami a fínskou saunou v hoteli Biele Vody v Hriňovej.

36
Popis ponuky

Biele Vody je rázovitá horská osada vzdialená 12 km od mesta Hriňová, smerom na Brezno. Nachádza sa v centrálnom pásme Veporských vrchov, uprostred vrcholov s nadmorskými výškami 900 -1100 m. Územie je chránená poľovná oblasť a časť spadá do Chránenej krajinnej oblasti Poľana. Biele Vody sú vhodnou turistickou oblasťou pre individuálnu aj rodinnú rekreáciu v zimnom i letnom období.

Rekreačné stredisko Biele Vody Vám ponúka ubytovanie v hotelovej a turistickej časti. Hotelové ubytovanie ponúkame v štrnástich 2-lôžkových a desiatich 3-lôžkových izbách s možnosťou prístelky. Na každej izbe je sprchovací kút, WC, umývadlo. Celková ubytovacia kapacita hotelovej časti je 62 lôžok.

Turistické ubytovanie ponúkame v troch samostatných chatách v 2- až 5-lôžkových izbách s prístelkou. Sociálne zariadenia sú spoločné, umiestnené na chodbe.

Počas pobytu máte v balíčku raňajky. Kuchyňa varí v štýle tradičnej Slovenskej kuchyne.

Lyžiarske stredisko vám môžeme ponúknuť zjazdovku na vysokej úrovni. Svoje miesta na zjazdovke si nájdu ako aj začiatočníci tak aj pokročilí. O dostatok snehu sa postará umelé zasnežovanie.

V ponuke sú pre vás 2 vleky, veľký vlek pre pokročilých a malý pre začiatočníkov a pre deti.

  • Veľký vlek – 850 metrov dlhý: prevýšenie 130 metrov, 8 podpier
  • Malý vlek – 140 metrov dlhý: vhodný pre deti a začiatočníkov

Zjazdovka je počas zimy pravidelne upravovaná pásovým snežným vozidlom s frézou.
79 €
123 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
123 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
37
39
50