Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si skvelú lyžovačku a relax. Celodenný skipass v Malinô Brdo a uvoľnenie vo wellness v Gothal Liptovská Osada a to všetko v jeden deň!

30
Popis ponuky

Stredisko Ružomberok − Malinô Brdo s podtitulomSki & Bike patrí do katastra Ružomberok − Veľká Fatra a je položené v nadmorskej výške 545 až 1209 m. n. m. Stredisko nájdete v dolnom Liptove na úpätí pohoria Veľká Fatra. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, ktorá je vzdialená od centra mesta iba 1 km.

Z Hrabova na Malinô Brdo vás pohodlne vyvezie moderná 1 770 m dlhá 8-miestna kabínová lanovka, ktorá za hodinu prepraví 1 500 osôb. Priamo v centre strediska sa nachádzajú 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Počas víkendov a prázdnin sú pre všetkých návštevníkov organizované zaujímavé akcie a súťaže pre celú rodinu.

V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhšie umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie strediska ponúka výborné možnosti na bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus. Medzi atraktívne turistické výlety patria návšteva drevenej obce Vlkolínec (UNESCO), pešia prechádzka okolo Sidorova a skialpinistický či bežkársky prechod na Smrekovicu.

Malebné Slovensko má veľa krásnych miest, ale existuje tu lokalita, v ktorej sa spája panenská príroda, čarovná tradícia a veľkolepé možnosti rozvoja. Medzi Ružomberkom a Donovalmi, v oblasti Dolného Liptova, leží obec Liptovská Osada. Práve v jej katastri vznikol jedinečný a výnimočný projekt Gothal.

Leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým 25-metrovým plaveckým antikorovým bazénom s teplotou 27,5 stupňa, relaxačným bazénom s teplotou 34,5 stupňa a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

  • Vstup – otvorená zóna: recepcia, šatňa, hokejový trenažér a 4 golfové trenažéry, prístup k modelu železnice
  • 25 metrový plavecký antikorový bazén s teplotou 27,5 stupňa – 6 dráh, odpočinkový bazén s masážou bublinkami a tlakom vody, detský bazénik so sloníkom, vodopád, stromy, ležadlá, akvárium

  • 3 sauny (sanárium sauna, fínska sauna a parná sauna) s ležadlami, ochladzovací bazén, veľká relaxačná miestnosť, masáž

  • SPA – masáže, bahno, soľné vajíčko, whirpool

  • Fitness, solárium, aerobik, vitamínový bufet, terasa
  • Sálový futbal, tenis (3 kurty), bedminton (4 kurty)
  • Ľadová plocha, lezecká stena, squash (4 – 6 kurtov), alternatívne aktivity: basketbal, volejbal, skateboard, kolieskové korčule, cyklotrial
  • Vonkajšie priestory – tenis, volejbal, 50-metrový bazén, adrenalínová dráha

Predstavte si samých seba, ako relaxujete v Gothale. Páči sa vám lokalita, sú tu výborné príležitosti na aktívny odpočinok a zábavu v lete aj v zime. Vyhovuje vám, že v Gothale máte všetko na jednom mieste. Bývate v komfortne vybavenej drevenici, ktorá vyzerá, akoby vypadla z Benkových obrazov, a pritom má absolútne moderné zariadenie. Keďže pravidelne chodíte do športového areálu, ste už majiteľom zlatej karty s mnohými výhodami. Páči sa vám rozdelenie športového areálu na zóny, najradšej hráte bedminton, potom si zaplávate pár dĺžok v bazéne a nakoniec idete na masáž. Večer si zájdete s rodinou alebo s priateľmi do štýlovej koliby na chutnú večeru. Cestou späť sa dotýkate hviezd, ste tak blízko. A na druhý deň ráno si na verande svojho domu prečítate správy pri káve alebo bylinkovom čaji, ktoré chutia úplne inak. Veď bylinky si môžete nazbierať na najbližšej lúke.
29,90 €
43 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
43 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
26
65
46
Práve prezerá 38 ľudí