Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezabudnuteľná rodinná dovolenka vo Vysokých Tatrách s ubytovaním v horskom komplexe Apartmány Lomnica s wellness a fitness centrom.

32
Popis ponuky

Zabudnite na malé hotelové izby! Pre veľké rodiny, či celé skupiny priateľov sú tu priestranné apartmány vo Veľkej Lomnici. Dva veľké apartmánové domy spájajú v sebe kúzlo malebnej horskej architektúry, funkčnosť a modernosť v zariadení interiérov. Príďte si vychutnať čaro slovenskej prírody do tohto príjemného komplexu na okraji obce Veľká Lomnica iba 8 km od Popradu!

Pokochajte sa výhľadom na panorámu Tatier z 18-metrovej vyhliadkovej veže apartmánového domu, prejdite sa po rozľahlom príjemne upravenom areáli. Vďaka výhodnej polohe Veľkej Lomnice to budete mať ku všetkým atrakciám Vysokých Tatier na skok. Môžete si vybrať medzi lyžovačkou v Tatranskej Lomnici, či na Hrebienku, kde vás čaká aj bobová a sankárska dráha. Alebo sa vybrať na nákupy do Popradu, za históriou do neďalekého Kežmarku a Spišskej Belej, zahrať si golf, vybrať sa na cyklotúru alebo do niektorého z blízkych aquaparkov. Apartmány Veľká Lomnica sú ideálnou voľbou pre vašu veľkú zimnú dovolenku.
40 €
59 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
40 €
59 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

43
40
40
38