Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý relax v kúpeľnom mestečku pod Veľkou Fatrou. Pobyt s polpenziou a s wellness procedúrami v Hoteli Rezident***, Turčianske Teplice.

77
Popis ponuky

Turčianske Teplice ležia v podhorí Veľkej Fatry a ich bohatá kúpeľná história siaha až do stredoveku. Aj dnes sa môžu pochváliť pestrou ponukou kúpeľných a wellness aktivít, ktoré zodpovedajú najmodernejším trendom.

Hotel Rezident na vás čaká v zeleni teplického parku, v krásnom tichom prostredí, no zároveň v blízkosti kúpeľného domu a aquaparku, kde si užijete veľa zábavy a odpočiniete si od starostí. Okolie hotela je ako stvorené na dlhé prechádzky, jogging, či výlety na bicykloch. Náročnejší môžu podnikať túry po Veľkej Fatre alebo jednodňové výlety po hradoch a zámkoch, ktorých je v tomto regióne neúrekom. Čo takto navštíviť rozprávkovo krásny Bojnický zámok, v ktorého blízkosti sa nachádza najstaršia zoologická záhrada na Slovensku? Alebo vás viac láka mincovňa v „zlatej“ Kremnici, kde sa už vyše sedemsto rokov razia mince a dukáty? Je z čoho vyberať!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 36 ľudí
40
50