Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte si odpočinúť do kúzelného prostredia našich malých veľhôr! Rodinná dovolenka s lyžovačkou a wellness v Apartmánoch Čerešňový Sad.

57
Popis ponuky

Príďte si odpočinúť do kúzelného prostredia našich malých veľhôr! Nechajte sa očariť okolitou prírodou a vychutnajte si zábavné atrakcie a jedinečný relax. Čo tak previesť sa na saniach ťahaných koňmi po zasneženej krajine? Fŕkanie koní, ostrý mráz a cinkajúce zvončeky vytvoria jedinečnú atmosféru, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Po mrazivých zážitkoch môžete všetky myšlienky roztopiť v teplej saune alebo vírivke a večer zakončiť posedením pri dobrom víne s priateľmi alebo s partnerom.

Ak snívate o takejto dovolenke, tak je tu práve pre vás nový apartmánový komplex Čerešňový sad v malebnej obci Mengusovce. V luxusnom prostredí s krásnymi výhľadmi na Vysoké aj Nízke Tatry vás čaká príjemná obsluha, chutné jedlo a malé wellness centrum. Bežecké lyžiarske trate začínajú len pár metrov od apartmánov a v cene pobytu je aj skipas do Skiparku Lučivná, kde na vás čakajú štyri vleky, trate na bežecké lyžovanie, snowtubingová dráha a romantická večerná lyžovačka pod hviezdami. Nečakajte a rezervujte si dovolenku vašich snov ešte dnes!
47 €
109 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
47 €
109 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 39 ľudí
50
40
Práve prezerá 35 ľudí