Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte s nami Vroclav, objavujte a obdivujte krásy tejto poľskej metropoly. Pobyt s raňajkami v komfortnom Q Hoteli Plus Wrocław ****.

56
Popis ponuky

Navštívte s nami Vroclav, objavujte a obdivujte krásy tejto dolnosliezskej metropoly, ktorá bola aj Európskym mestom kultúry 2016. Napriek neľahkej histórii si Vroclav zachoval svoje neopakovateľné a jedinečné čaro. Príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči a zažite city break u našich poľských susedov. Prejdite sa ulicami Starého mesta, skúste spočítať mosty na Odre, zažite stretnutie blízkeho druhu s vroclavskými trpaslíkmi alebo sa vyberte na Sky Tower, odkiaľ môžete obdivovať Vroclav z vtáčej perspektívy. To všetko aj s impozantnou katedrálou sv. Jána Krstiteľa či unikátnou Halou storočia zapísanou na zoznam UNESCO. A ešte stále sa môžete nechať zlákať podmorským svetom v oceanáriu vo vroclavskej ZOO.

Skvelým miestom odkiaľ môžete vyraziť za spoznávaním a novými zážitkami je 4* Q Hotel Plus Wrocław, ktorý je vzdialený od centra mesta 15 minút pešou chôdzou. Užite si skvelý komfort, eleganciu a pohodlie v hoteli ako stvorenom na city break!
54 €
123 €

Vyprší
6.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54 €
123 €

Vyprší
6.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 37 ľudí
49
Práve prezerá 35 ľudí
45
Práve prezerá 37 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí