Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte s nami Vroclav, objavujte a obdivujte krásy tejto poľskej metropoly. Pobyt s raňajkami v komfortnom Q Hoteli Plus Wrocław ****.

59
Popis ponuky

Navštívte s nami Vroclav, objavujte a obdivujte krásy tejto dolnosliezskej metropoly, ktorá bola aj Európskym mestom kultúry 2016. Napriek neľahkej histórii si Vroclav zachoval svoje neopakovateľné a jedinečné čaro. Príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči a zažite city break u našich poľských susedov. Prejdite sa ulicami Starého mesta, skúste spočítať mosty na Odre, zažite stretnutie blízkeho druhu s vroclavskými trpaslíkmi alebo sa vyberte na Sky Tower, odkiaľ môžete obdivovať Vroclav z vtáčej perspektívy. To všetko aj s impozantnou katedrálou sv. Jána Krstiteľa či unikátnou Halou storočia zapísanou na zoznam UNESCO. A ešte stále sa môžete nechať zlákať podmorským svetom v oceanáriu vo vroclavskej ZOO.

Skvelým miestom odkiaľ môžete vyraziť za spoznávaním a novými zážitkami je 4* Q Hotel Plus Wrocław, ktorý je vzdialený od centra mesta 15 minút pešou chôdzou. Užite si skvelý komfort, eleganciu a pohodlie v hoteli ako stvorenom na city break!
54 €
132 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54 €
132 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38