Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v históriou pretkanom meste uprostred Štiavnických vrchov. Pobyt s raňajkami a wellness v Hoteli Kerling ***, Banská Štiavnica.

73
Popis ponuky

Banská Štiavnica láka svojou jedinečnou atmosférou ľudí z celého sveta. Jej bohatá história, ale aj kultúrou presiaknutá prítomnosť, robí z tohto miesta jednu z najzaujímavejších destinácií na Slovensku. Okolité hory a jedinečné banské jazerá sú ďalším bonusom, vďaka ktorému si tu možno užiť príjemnú dovolenku, ktorej nebude nič chýbať. Zažite na vlastnej koži „Strieborné mesto“ s bohatou históriou, ale aj umeleckou dušou a dožičte si aktívny oddych presne podľa svojho gusta. Presvedčte sa, či skutočne možno dať za pravdu aforizmu, že ľudia sa delia na dve skupiny – na tých, čo Štiavnicu milujú a na tých, ktorí tam ešte neboli..

Ubytujte sa v hoteli Kerling, len 15 min chôdze od námestia Svätej Trojice, kde nájdete nielen múzeá, galérie a kostol svätej Kataríny, ale aj množstvo zaujímavých reštaurácií a kaviarní. Veľkoryso riešené priestranné izby, štýlová hotelová reštaurácia s klimatizáciou a vysoký štandard služieb spolu s vynikajúcou polohou sú tými dôvodmi, kvôli ktorým je hotel Kerling vašou ideálou voľbou.
27 €
100 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
27 €
100 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37