Tanečný kurz pre dospelých – štandardné alebo latino tance. Zažiarte tancom a šťastím, ktoré vám vydrží ešte dlho po kurze.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Tanec je vyjadrenie svojej nálady, momentálnych emócií a citov formou pohybu. Keď sa započúvate do hudby, vaše telo akoby ožije. Hýbe sa do ladných rytmov a vy ste čoraz šťastnejší... a ešte aj dlho po tom, ako dotancujete.

Skúste si predstaviť, aké by to bolo ochutnať kúsok Karibiku na vlastnej koži. Na našich kurzoch LATINO Vás čaká osviežujúci kokteil vzrušujúcich tancov ako SALSA, MERENGUE, BACHATA, RUMBA, CHA-CHA a iné. Môžete si ich užiť dosýtosti v blízkosti milovanej osoby alebo nových priateľov. Pred, počas aj po lekcii sa môžete osviežiť v bare.

Sun Dance Academy píše už svoju desiatu sezónu a práve táto sa môže pýšiť prívlastkom najúspešnejšia. Páry vedené duom profesionálnych tanečných trénerov Miroslav Kučera – Juraj Pavelek si vybojovali spolu 13 finálových umiestnení (z toho dva vicemajstrovské a 3 majstrovské tituly) na slovenských šampionátoch v tanečnom športe.

Týmto nádherným výsledkom sa klub Sun Dance Academy zaradil na vrchol všetkých klubov, ktoré sa venujú juniorom a mládeži na Slovensku. Trénerská dvojica Kučera – Pavelek už niekoľký rok opäť dokázala, že prístup zameraný na jedinečnosť tanečníka a posilňovanie sebadôvery zverencov vedie k ohromujúcim výsledkom. Posilňovaním nielen tanečnej techniky, ale aj osobnostného rastu tanečníkov sa dajú aj vo veľmi krátkom čase robiť “zázraky”.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

19,90 €
50 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať