Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tanečný kurz pre dospelých – štandardné alebo latino tance. Zažiarte tancom a šťastím, ktoré vám vydrží ešte dlho po kurze.

60
Popis ponuky

Tanec je vyjadrenie svojej nálady, momentálnych emócií a citov formou pohybu. Keď sa započúvate do hudby, vaše telo akoby ožije. Hýbe sa do ladných rytmov a vy ste čoraz šťastnejší... a ešte aj dlho po tom, ako dotancujete.

Skúste si predstaviť, aké by to bolo ochutnať kúsok Karibiku na vlastnej koži. Na našich kurzoch LATINO Vás čaká osviežujúci kokteil vzrušujúcich tancov ako SALSA, MERENGUE, BACHATA, RUMBA, CHA-CHA a iné. Môžete si ich užiť dosýtosti v blízkosti milovanej osoby alebo nových priateľov. Pred, počas aj po lekcii sa môžete osviežiť v bare.

Sun Dance Academy píše už svoju desiatu sezónu a práve táto sa môže pýšiť prívlastkom najúspešnejšia. Páry vedené duom profesionálnych tanečných trénerov Miroslav Kučera – Juraj Pavelek si vybojovali spolu 13 finálových umiestnení (z toho dva vicemajstrovské a 3 majstrovské tituly) na slovenských šampionátoch v tanečnom športe.

Týmto nádherným výsledkom sa klub Sun Dance Academy zaradil na vrchol všetkých klubov, ktoré sa venujú juniorom a mládeži na Slovensku. Trénerská dvojica Kučera – Pavelek už niekoľký rok opäť dokázala, že prístup zameraný na jedinečnosť tanečníka a posilňovanie sebadôvery zverencov vedie k ohromujúcim výsledkom. Posilňovaním nielen tanečnej techniky, ale aj osobnostného rastu tanečníkov sa dajú aj vo veľmi krátkom čase robiť “zázraky”.
19,90 €
50 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
50 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
13
33
29