Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si regeneráciu a relax v obľúbených Trenčianskych Tepliciach. Pobyt v komfortnom Park Hoteli na Baračke**** s polpenziou a wellness.

43
Popis ponuky

Trenčianske Teplice patria medzi najvýznamnejšie a najkrajšie kúpeľné mestá na Slovensku. Ležia v malebnom prostredí Strážovských vrchov a sú zamerané predovšetkým na liečbu a prevenciu ochorení pohybového ústrojenstva. Základným prvkom pre úspešnú liečbu je tunajšia termálna minerálna voda, ktorá sa vyznačuje špecifickými vlastnosťami s výbornými liečivými účinkami. Termálne pramene vyvierajú priamo v kúpeľných bazénoch (piscinách) a umožňujú tak kúpanie v pôvodnej pramenitej vode bez dodatočných úprav. Vek vody bol uhlíkovou metódou stanovený na 2500 rokov, čo je garancia ekologickej čistoty.

Vyskúšajte aj vy na vlastnej koži liečivú silu termálnych prameňov, myslite na seba a na svoje zdravie a doprajte si pár dní oddychu v komfortnom Park Hoteli na Baračke. Park Hotel na Baračke je malý hotel rodinného typu so službami na 4* úrovni, schopný uspokojiť požiadavky i náročnejších hostí. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúpeľného mesta, na okraji kúpeľného parku. Vedľa hotela sa nachádza Labutie jazierko s možnosťou člnkovania a rybolovu a športový areál s tenisovými kurtami a minigolfovým ihriskom. Vzdialenosť do centra mesta s pešou zónou, kúpeľnou dvoranou, vonkajším bazénovým komplexom Grand a orientálnym kúpeľom Hammam je 10 min. prechádzkou cez kúpeľný park.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
40
38
Práve prezerá 233 ľudí
40