Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zavítajte do východoslovenskej mekky a užite si pár dní v Košiciach! Pobyt v Pension Barca*** v pokojnom prostredí s polpenziou a wellness.

51
Popis ponuky

Zavítajte do východoslovenskej mekky a užite si pár dní v Košiciach! Vyberte sa len tak na výlet za spoznávaním a pamiatkami alebo na niektoré z kultúrnych podujatí. Nenechajte si ujsť najobľúbenejšiu košickú pamiatku - Dóm sv. Alžbety, vystúpajte hore schodmi do Dómskej veže a užite si najkrajší výhľad, pridajte sa k „Potulkám“ po Košiciach a spoznajte toto mesto aj trochu netradične. Čaká vás Urbanova veža a Múzeum voskových figurín, pozostatky mestského opevnenia z 13. storočia, Immaculata, Katova bašta i Rodošto a ďalšie magické miesta a zákutia. Tešte sa na skvelé zážitky a objavujte poklad medzi slovenskými mestami.

A pokiaľ túžite po ubytovaní na pokojnom mieste, určite sa ubytujte v 3* Pensione Barca. Čaká na vás tiché a príjemné prostredie neďaleko košického letiska, odkiaľ budete mať centrum mesta na dosah ruky (5 km). Okrem komfortného ubytovania tu nájdete aj wellness a relax centrum so saunami a krytým bazénom, zabaviť sa môžete zadarmo aj pri bowlingu alebo na tenisovom kurte. Vaše pohodlie tu bude hlavnou prioritou!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 35 ľudí
40
Práve prezerá 45 ľudí
32
Práve prezerá 53 ľudí
30
Práve prezerá 122 ľudí