Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si oddych v Grand Hotel Rogaška v srdci kúpeľného mestečka Rogaška Slatina, známom pre svoje minerálne pramene a prírodnú krásu.

34
Popis ponuky

Historická budova hotela pochádzajúca ešte z čias cisára Ferdinanda sa nachádza v centre mesta Rogaška Slatina a je obklopená nádherným udržiavaným parkom. V každej z celkového počtu 194 historických izieb dýcha na hostí história z panovníckeho obdobia princeznej Sissi.

Štandardné dvojlôžkové izby sa rozprestierajú v moderných krídlach hotela Strossmayer a Styria. Izby s rozlohou 19 - 25 m² sú zariadené v klasickom štýle s francúzskou "king-size" posteľou. Ich dominantou sú vysoké stropy a poskytujú krásne výhľad na okolitú krajinu. Vybavenie izieb dopĺňa minibar, TV a wifi.

Osviežiť svoje telo a myseľ môžete v hotelovom bazéne s termálnou vodou a saunách: fínska, turecká či infra. V spa centre sa nachádza aj ľadová jaskyňa, Kneippov kúpeľ a tropický dážď.

V letnej sezóne je možné využívať aj vonkajšie bazény. Sú od hotela vzdialené len pár minút chôdze po promenáde. Teplota vody sa udržuje medzi 27 - 36 °C. Na dokonalý relax a načerpanie novej energie vám poslúžia vnútorné, vonkajšie bazény a vírivky s viac ako 100 masážnymi tryskami.

Termálna voda v bazénoch obsahuje hlavne sodík, draslík, vápnik a horčík (presné zloženie v linku) a pomáha pri zápaloch a degeneratívnych ochoreniach kĺbov a mäkkých tkanív. Vyviera z hĺbky 1700 m pod zemou a keď sa dostane na povrch, má teplotu 59 °C.

V reštaurácii Four Seasons v Grand Hoteli Rogaška si pochutnáte na fantastickom jedle, zatiaľ čo v kaviarni Grand Cafe môžete relaxovať pri šálke dobrého čaju, kávy alebo koktejlu. Hotel disponuje vlastnou pekárňou, takže ku kávičke si môžete pochutiť na čertvom pečive alebo koláči.

Jedlo a pitie si môžete vychutnať aj na hotelovej terase s výhľadom do parku.

Môžete si tu zahrať tenis, squash, stolný tenis alebo si zajazdiť na koni. V priestoroch Grand Crystal Hall sa navyše pravidelne konajú koncerty a vystúpenia.

Mesto Rogaška Slatina disponuje aj skvelými cyklotrasami, ktoré ponúkajú dlhé výjazdy na bicykli v nádhernom prostredí.
159 €
240 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
240 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
53
39
Práve prezerá 117 ľudí
33
Práve prezerá 45 ľudí