Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si oddych v Grand Hotel Rogaška v srdci kúpeľného mestečka Rogaška Slatina, známom pre svoje minerálne pramene a prírodnú krásu.

34
Popis ponuky

Historická budova hotela pochádzajúca ešte z čias cisára Ferdinanda sa nachádza v centre mesta Rogaška Slatina a je obklopená nádherným udržiavaným parkom. V každej z celkového počtu 194 historických izieb dýcha na hostí história z panovníckeho obdobia princeznej Sissi.

Štandardné dvojlôžkové izby sa rozprestierajú v moderných krídlach hotela Strossmayer a Styria. Izby s rozlohou 19 - 25 m² sú zariadené v klasickom štýle s francúzskou "king-size" posteľou. Ich dominantou sú vysoké stropy a poskytujú krásne výhľad na okolitú krajinu. Vybavenie izieb dopĺňa minibar, TV a wifi.

Osviežiť svoje telo a myseľ môžete v hotelovom bazéne s termálnou vodou a saunách: fínska, turecká či infra. V spa centre sa nachádza aj ľadová jaskyňa, Kneippov kúpeľ a tropický dážď.

V letnej sezóne je možné využívať aj vonkajšie bazény. Sú od hotela vzdialené len pár minút chôdze po promenáde. Teplota vody sa udržuje medzi 27 - 36 °C. Na dokonalý relax a načerpanie novej energie vám poslúžia vnútorné, vonkajšie bazény a vírivky s viac ako 100 masážnymi tryskami.

Termálna voda v bazénoch obsahuje hlavne sodík, draslík, vápnik a horčík (presné zloženie v linku) a pomáha pri zápaloch a degeneratívnych ochoreniach kĺbov a mäkkých tkanív. Vyviera z hĺbky 1700 m pod zemou a keď sa dostane na povrch, má teplotu 59 °C.

V reštaurácii Four Seasons v Grand Hoteli Rogaška si pochutnáte na fantastickom jedle, zatiaľ čo v kaviarni Grand Cafe môžete relaxovať pri šálke dobrého čaju, kávy alebo koktejlu. Hotel disponuje vlastnou pekárňou, takže ku kávičke si môžete pochutiť na čertvom pečive alebo koláči.

Jedlo a pitie si môžete vychutnať aj na hotelovej terase s výhľadom do parku.

Môžete si tu zahrať tenis, squash, stolný tenis alebo si zajazdiť na koni. V priestoroch Grand Crystal Hall sa navyše pravidelne konajú koncerty a vystúpenia.

Mesto Rogaška Slatina disponuje aj skvelými cyklotrasami, ktoré ponúkajú dlhé výjazdy na bicykli v nádhernom prostredí.
159 €
240 €

Vyprší
27.6.2017
Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
240 €

Vyprší
27.6.2017
Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
Práve prezerá 42 ľudí
67
Práve prezerá 40 ľudí
80
Práve prezerá 42 ľudí