Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lezenie na Via Ferratach v rakúskych Alpách pod dohľadom skúseného inštruktora. Deň plný silných zážitkov a intenzívneho dobrodružstva.

51
Popis ponuky

V nemčine sa im hovorí Klettersteig, v taliančine Via Ferrata a po slovensky Zaistené cesty. Čo to vlastne je? Je to sústava železných pomôcok, oceľových lán, kramlí a rebríkov, osadených v skalných stenách a roklinách, prostredníctvom ktorých, máte možnosť bezpečne sa pohybovať v terénoch, inak dostupným len trénovaným horolezcom.

Rôzne stupne obtiažnosti jednotlivých trás a ich dôkladné zaistenie, umožňujú vybrať primeranú náročnosť naozaj pre každého aktívneho milovníka hôr, aj bez predchádzajúcich lezeckých skúseností. Zažite piknik v „orlom hniezde“ s neuveriteľným výhľadom do hĺbky i do diaľky.

Štúdio zážitku Vás pozýva na ferraty k susedom do prírodného parku Hohe Wand, klenotu Gutenštajnských Álp. Vydajte sa s nami na zaistené cesty, v sprievode skúseného inštruktora horolezectva. Prekonať strach z výšky môžete s bezpečným nadhľadom a impozantným výhľadom. Kurz bude prebiehať výhradne pod dohľadom licencovaných inštruktorov, ktorí sú kvalitne vyškolení akreditovanými inštitúciami. Náročnosť "ferát" je označovaná najčastejšie podľa rakúskeho systému A, B, C, D, E a určite sa nájde obtiažnosť vhodná aj pre Vás. Akcia je vhodná pre aktívnych milovníkov prírody, či zberačov adrenalínových zážitkov, ale aj pre menšie firemné tímy, rodiny či partie kamarátov.

Štúdio zážitku je organizácia s najdlhšou tradíciou v oblasti zážitkového vzdelávania na Slovensku. Pôsobí na trhu od roku 1993. Pri tvorbe programov vychádza okrem vlastných skúseností aj zo 70-ročných skúseností medzinárodnej vzdelávacej siete Outward Bound a skúseností českej Prázdninovej školy Lipnice. Inštruktori prešli špeciálnou prípravou v oblasti tímovej práce, komunikačných techník a vedenia ľudí. Veríme, že každý jednotlivec alebo tím má na viac, ako si niekedy dokáže predstaviť. Zážitkovými metódami to každoročne dokazujeme stovkám jednotlivcom, ale aj pracovným tímom.

Štúdio zážitku nerobí žiadne kompromisy! Každý kurz sa koná výhradne pod vedením skúseného licencovaných inštruktorov skalného lezenia a horolezectva. Takisto máme zásadu obmedzeného počtu klientov na inštruktora. Takže nejde o žiaden autobusový zájazd.
49 €
99 €

Kúpené
50x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
99 €

Kúpené
50x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 37 ľudí
23
Práve prezerá 40 ľudí
65