Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte sa za pamiatkami a špecialitami poľskej kuchyne do magického Krakova. Pobyt v modernom 4* Q Hotel Plus s raňajkami a fitness.

40
Popis ponuky

Chystáte sa do Krakova a hľadáte komfortné a moderné ubytovanie v blízkosti najzaujímavejších pamiatok a turistických atrakcií? Zastavte sa v 4* Q Hoteli Plus ležiacom na pravom brehu Visly neďaleko krakovského kongresového centra, len pár minút chôdze od hlavného námestia a kráľovského hradu Wawel. Obdivujte dominanty hlavného mesta: historickú tržnicu Sukiennice, Mariánsky kostol a radničnú vežu. Pristaviť sa oplatí aj pri soche Adama Mickiewicza, Floriánskej bráne, Barbakane, ako aj pri historickej budove Jagellovskej univerzity Collegium Maius. Alebo sa vyberte do turistami vyhľadávanej židovskej štvrte Kazimierz, kde sa môžete pustiť do víru nočného života.

Svojou polohou je Q Hotel Plus skutočne skvelým miestom, odkiaľ vyraziť za spoznávaním Krakova. Ponúka ubytovanie v 154 klimatizovaných moderne zariadených izbách, voľné chvíle vám spríjemní posedenie v lobby bare, čerešničkou na torte je reštaurácia Qualita odporúčaná poľským vydaním prestížneho bedekra Gault & Millau.
66 €
110 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
66 €
110 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 36 ľudí
50
40
Práve prezerá 38 ľudí