Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka na ktorej zabudnete na všedné starosti. Pobyt v slnečnom Chorvátsku v Hoteli Medena s polpenziou a nádherným výhľadom na more.

18
Popis ponuky

Slnečné Chorvátsko je stále viac a viac populárna dovolenková destinácia. V hoteli Medena, obkolesenom sosnovým lesom, rýchlo zabudnete na každodenné starosti. Z okien si môžete užívať nádherný výhľad, ktorý sa vám ponúka, v reštauráciách alebo baroch ochutnáte stredozemnú kuchyňu a morské plody, a to všetko z lokálnych a sezónnych produktov. A ak zatúžite po športe, určite si tu nájdete a vyberiete niečo, čo vašu túžbu uspokojí.

Na slnečnej pláži, vzdialenej okolo 150 m, sa môžete spokojne slniť, zahrať si plážový volejbal alebo basketbal, a pokiaľ chcete vyskúšať niečo nové, tak pokojne aj kurz potápania. Nezabudnite ani na čarovné prostredie blízkeho Trogiru, kam si môžete odskočiť aj pešky. Obzrite si pozostatky z antickej doby, pevnosť Kamerlengo zo 14. storočia, renesančnú radnicu či Split s impozantným Diokleciánovým palácom zapísaným na zozname UNESCO. No a pokiaľ budete túžiť po pokojnom večernom relaxe mimo ulíc, nechajte sa zlákať saunou, masážou alebo aj obdivovaním romantického západu slnka nad Jadranským morom.
61 €
74 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
61 €
74 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
40
45
Práve prezerá 37 ľudí
37