Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krištáľovo čisté more, chorvátske slnko a pláže pod pohorím Velebit nájdete pri pobyte v Apartments and Rooms Degenija, Starigrad-Paklenica.

41
Popis ponuky

Zažite kontrasty vo svojej plnej kráse… drsné a skalnaté pohorie Velebit a krištáľovo čistá voda Jadranského mora. Nechajte na seba pôsobiť silu kontrastov v malebnom prístavnom mestečku Starigrad-Paklenica, necelých 40 kilometrov od Zadaru a užite si pokojnú a lenivú atmosféru tejto rybárskej osady. Toto mestečko so svojou stredomorskou klímou je ideálnym miestom, pokiaľ ste nielen milovníkom leňošenia na pláži, ale lákajú vás aj hory a turistika. Blízky národný park Paklenica priťahuje turistov svojimi mohutnými kaňonmi - Velika Paklenica a Mala Paklenica, s množstvom útesov i jaskýň, z ktorých najznámejšia Manita peć sa môže pochváliť bohatstvom kvapľových útvarov.

Či vás bude lákať aktívne trávenie voľného času alebo dáte prednosť relaxu, Apartments and Rooms Degenija sú skvelou voľbou. More, blízky narodný park i jedinečné kulinárske špeciality sú dobrým dôvodom zvážiť dovolenku na tomto mieste.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
38 €
64 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
38 €
64 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 37 ľudí
50
40
Práve prezerá 38 ľudí