Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavte s nami dokonalé miesto na oddych! Nezabudnuteľná rodinná dovolenka na ostrove Krk s polpenziou v Hoteli Beli Kamik, Njivice.

25
Popis ponuky

Objavte s nami dokonalé miesto na oddych! Navštívte Njivice na ostrove Krk, obklopené nádherným morom, borovicovými lesmi a rozľahlými plážami. Kedysi malé rybárske mestečko dnes patrí medzi vyhľadávané turistické destinácie. Bohatá ponuka športových aktivít a vynikajúca gastronómia z neho robí ideálne miesto pre rodinnú dovolenku. Njivice nájdete na severozápadnej strane ostrova Krk, v chránenej zátoke zvanej Beli Kamik. Okrem nádherných pláží má množstvo turistických chodníkov a cyklotrás, vďaka čomu si tu každý príde na svoje.

Ako stvorený na voľné chvíle s rodinou je aj Hotel Beli Kamik obklopený zeleňou a len 50 m od pláže. Okrem detského ihriska a detského klubu s maskotom v ňom nájdete i fitness centrum pre milovníkov pohybu, reštauráciu a hotelový bar. Tešte sa na pohodlie vo vašich izbách, reštauráciu lákajúcu tradičnými stredomorskými pochúťkami či príjemné posedenie na terase lobby baru. Doplňte to všetko plážami ocenenými modrými vlajkami a skvelá dovolenka je na svete!
56 €
75 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
56 €
75 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
50
37
36