Joga znamená spojenie, zjednotenie, rovnováhu a vyváženosť. Joga v Sunflowerstudiu je to pravé pre vás, aby ste našli v sebe rovnováhu.

Popis ponuky
Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.

Sála Dúbravka

je veda o tele, mysli, vedomí a duši. Joga znamená spojenie, zjednotenie, rovnováhu a vyváženosť. Je známa po celom svete a používa sa v mnohých významoch. Označuje filozofiu, duchovnú náuku, používa sa pre telesné aj duchovné cvičenia. Všetky tieto významy majú svoje opodstatnenie. Slovo joga sa v súčasnej dobe objavuje v našom živote dosť často. Nachádzame ho v knihách, časopisoch, v televízii, vo fitnescentrách. Pravdepodobne každý má vlastnú predstavu, čo joga znamená. Niekto si ju spája so zdravým pružným telom v neobvyklej pozícii, iný s nehybným jogínom v meditácii alebo s filozofiou Východu. Joga je toto všetko a ešte omnoho viac.

Sála Petržalka

Sála Ružinov
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
58x
Vyprší:
o 11 m.
Poskytuje:


14 €
20 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať