Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si aktívny oddych v panenskej prírode nekonečných lesov v čarovnej horskej obci Donovaly s ubytovaním v Apartmánovom dome Kamzík.

36
Popis ponuky

Ak vás pri myšlienke na malé hotelové izby prechádza chuť na akúkoľvek dovolenku, vyskúšajte zmenu. Apartmánový dom Kamzík môže byť aj pre vás tou najlepšou voľbou pre dokonalý oddych s vašou rodinou či priateľmi v plne vybavených priestranných apartmánoch. Toto štýlové ubytovanie na vás čaká v raji zimných radovánok na Donovaloch.

Doprajte si aktívny oddych na bielych svahoch strediska Park Snow Donovaly vzdialených len pár krokov od vašich dverí. Apartmánový dom Kamzík je totiž situovaný priamo v tomto lyžiarskom stredisku s vynikajúcimi podmienkami pre lyžiarov všetkých kategórií. Tento malebný kúsok krajiny však neponúka len zimné radovánky, ale turistom má čo ponúknuť aj v teplejších mesiacoch, počas ktorých môžu navštíviť blízku Fun arénu s najrôznejšími atrakciami. Unikátny zážitok v podobe rozprávkovej krajiny Habakuky tu čaká tiež na najmenších návštevníkov.
69 €
108 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
108 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38