Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nerušená dovolenka s polpenziou v impozantnom Hoteli Villa Völgy Wellness & Konferencia****, v údolí slávnych vínnych pivníc mesta Eger.

34
Popis ponuky

Údolie krásnych žien v maďarskom Egeri je svetovo preslávená lokalita vínnej turistiky. Tunajšie víno bikavér – býčia krv aj tradičné tufové pivničky rozhodne stoja za návštevu. Impozantný hotel Villa Völgy je stratený v zeleni 2-akrového parku, kde vás nikto a nič nebude rušiť pri vašom oddychu a regenerácii. V modernom hotelovom wellness centre so špičkovým vybavením môžete relaxovať v 5 saunách, či v soľnej jaskyni.

Mesto Eger sa pýši dobre zachovanou barokovou architektúrou. Jeho búrlivá história tureckej okupácie zanechala za sebou krásne a exotické pamiatky. Prejdite sa po hradbách mestského zámku a pokochajte sa výhľadom do širokého okolia. Navštívte zachovaný minaret, egerskú baziliku alebo novo rekonštruované turecké kúpele. V egerskej mincovni si môžete vytlačiť svoju vlastnú medenú mincu. Poďte s nami objavovať históriu Egera, ochutnajte skvelé vína a nájdite odpočinok v liečivých vodách. Rezervujte si túto skvelú dovolenku ešte dnes!
81 €
123 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
81 €
123 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 40 ľudí
30