Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Balkánsky temperament, chorvátska pohostinnosť a horúce južanské slnko – oddych v hoteli Villa Žarko bude pohladením pre vaše zmysly.

25
Popis ponuky

Balkánsky temperament, chorvátska pohostinnosť a k tomu horúce južanské slnko – oddych v hoteli Villa Žarko bude skutočne pohladením pre vaše zmysly! Vyberte sa na nové, možno doteraz nepoznané miesto a navštívte najväčší Kaštel (záliv), ktorý dostal meno po starom šľachtickom rode. Pozrite si kaštieľ Vitturi a múzeum mesta, kostol z roku 1530, spoznajte legendu o tragickej láske kaštelského Rómea a Júlie... alebo sa jednoducho vyberte oddychovať na krásne a široké pláže, ktoré tu nájdete. Rodinný hotel Villa Žarko vám bude aj napriek svojej blízkosti k Splitu, poskytovať priaznivé podmienky pre dokonalý oddych.

Elegantná prímorská promenáda, blízko ktorej sa nachádza hotel, sa tiahne popri voňavom ihličnatom lese a dopriať si tu môžete skutočný relax. V hotelovej reštaurácii ochutnáte najlepšie jedlá dalmátskej kuchyne – všetky sú pripravené z čerstvých produktov, najmä z rýb a plodov mora. Ak zatúžite po relaxe na slnku, od pláže vás delí ani nie 20 metrov! Rovnako dobre môžete svoj čas venovať i spoznávaniu pamätihodností, ktorými sa pýši Split.
90 €
120 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
120 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 42 ľudí
37
Práve prezerá 50 ľudí
45
70