Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Balkánsky temperament, chorvátska pohostinnosť a horúce južanské slnko – oddych v hoteli Villa Žarko bude pohladením pre vaše zmysly.

25
Popis ponuky

Balkánsky temperament, chorvátska pohostinnosť a k tomu horúce južanské slnko – oddych v hoteli Villa Žarko bude skutočne pohladením pre vaše zmysly! Vyberte sa na nové, možno doteraz nepoznané miesto a navštívte najväčší Kaštel (záliv), ktorý dostal meno po starom šľachtickom rode. Pozrite si kaštieľ Vitturi a múzeum mesta, kostol z roku 1530, spoznajte legendu o tragickej láske kaštelského Rómea a Júlie... alebo sa jednoducho vyberte oddychovať na krásne a široké pláže, ktoré tu nájdete. Rodinný hotel Villa Žarko vám bude aj napriek svojej blízkosti k Splitu, poskytovať priaznivé podmienky pre dokonalý oddych.

Elegantná prímorská promenáda, blízko ktorej sa nachádza hotel, sa tiahne popri voňavom ihličnatom lese a dopriať si tu môžete skutočný relax. V hotelovej reštaurácii ochutnáte najlepšie jedlá dalmátskej kuchyne – všetky sú pripravené z čerstvých produktov, najmä z rýb a plodov mora. Ak zatúžite po relaxe na slnku, od pláže vás delí ani nie 20 metrov! Rovnako dobre môžete svoj čas venovať i spoznávaniu pamätihodností, ktorými sa pýši Split.
90 €
120 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
120 €

Vyprší
28.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 44 ľudí
11
47
Práve prezerá 43 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí