Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si pravú romantickú atmosféru Benátok. Pobyt s raňajkami pre 2 v luxusnom 5* hoteli v historickej budove na predmestí Benátok.

16
Popis ponuky

Pobyt v Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5* pre 2 osoby. Vychutnajte si pravú romantickú atmosféru Benátok. Vyberte si pobyt na 3 alebo 4 dni. Pobyt je možné čerpať do 12 mesiacov po zakúpení kupónu.

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5*

Autobusová zastávka priamo je pred hotelom, odkiaľ sa budete môcť dostať do Benátok za pár minút. Navyše aby Váš pobyt bol ešte príjemnejší a pohodlnejší, môžete využiť nové prístavisko lodí na Naviglio Brenta, ktoré Vám umožní robiť výlety na okolité ostrovy.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Deluxe, ktoré sú priestranné a veľmi pohodlné. K dispozícii sú aj izby s oddelenými lôžkami.

  • Vybavenie: samostatne nastaviteľná klimatizácia, široká kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, LED TV so satelitom a HDMI, rádio, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi a káblové pripojenie, minibar, čajová kanvica s rôznymi druhmi čaju, sušič vlasov, trezor, pamäťové penové matrace, posteľná bielizeň a osušky vysokej kvality, prikrývka (v zimnom období)

Každá izba má zvláštny názov, ktorý je spojený s Benátkami. Každá izba je kompletne zariadená v modernom dizajne a poskytuje priestor a komfort, ktorý zákazníci potrebujú.

Raňajky formou bufetu máte v cene. Vychutnajte si vynikajúce jedlo pripravené z tých najlepších ingrediencií v hotelovej exkluzívnej reštaurácii "Antico Ristoro"

Posedenie na terase

Základ našej filozofie spočíva v pretváraní miestnych kulinárskych benátskych tradícií veľmi moderným a inovatívnym spôsobom. Naša kuchyňa vyniká vysokou kvalitou svojich receptov a ingrediencií: čerstvých surovín, domáceho chleba a koláčov - pripravených šéfkuchárom.

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5*

Priestor recepcie

5* pobyt v Benátkach za Ceny na Dne
199 €
238 €

Vyprší
22.8.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
238 €

Vyprší
22.8.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 42 ľudí
11
47
Práve prezerá 45 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí