Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si romantickú atmosféru Benátok s raňajkami pre dvoch v luxusnom 5* hoteli.

16
Popis ponuky

Pobyt v Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5* pre 2 osoby. Vychutnajte si pravú romantickú atmosféru Benátok. Vyberte si pobyt na 3 alebo 4 dni. Pobyt je možné čerpať do 12 mesiacov po zakúpení kupónu.

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5*

Autobusová zastávka priamo je pred hotelom, odkiaľ sa budete môcť dostať do Benátok za pár minút. Navyše aby Váš pobyt bol ešte príjemnejší a pohodlnejší, môžete využiť nové prístavisko lodí na Naviglio Brenta, ktoré Vám umožní robiť výlety na okolité ostrovy.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Deluxe, ktoré sú priestranné a veľmi pohodlné. K dispozícii sú aj izby s oddelenými lôžkami.

  • Vybavenie: samostatne nastaviteľná klimatizácia, široká kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, LED TV so satelitom a HDMI, rádio, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi a káblové pripojenie, minibar, čajová kanvica s rôznymi druhmi čaju, sušič vlasov, trezor, pamäťové penové matrace, posteľná bielizeň a osušky vysokej kvality, prikrývka (v zimnom období)

Každá izba má zvláštny názov, ktorý je spojený s Benátkami. Každá izba je kompletne zariadená v modernom dizajne a poskytuje priestor a komfort, ktorý zákazníci potrebujú.

Raňajky formou bufetu máte v cene. Vychutnajte si vynikajúce jedlo pripravené z tých najlepších ingrediencií v hotelovej exkluzívnej reštaurácii "Antico Ristoro"

Posedenie na terase

Základ našej filozofie spočíva v pretváraní miestnych kulinárskych benátskych tradícií veľmi moderným a inovatívnym spôsobom. Naša kuchyňa vyniká vysokou kvalitou svojich receptov a ingrediencií: čerstvých surovín, domáceho chleba a koláčov - pripravených šéfkuchárom.

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia

Relais Ca Sabbioni - Villa & Restaurant Venezia 5*

Priestor recepcie

5* pobyt v Benátkach za Ceny na Dne
199 €
238 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
238 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 40 ľudí
42
50
Práve prezerá 44 ľudí
40
Práve prezerá 44 ľudí