Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Vysoké Tatry a užívajte si dokonalé podmienky pre aktívny oddych. Pobyt v 4* Hoteli AquaCity Mountain View, polpenzia a wellness.

38
Popis ponuky

Navštívte Vysoké Tatry a užívajte si dokonalé podmienky pre aktívny oddych, ktoré ponúka tento jedinečný kút našej krajiny. Nezáleží na tom, či vonku práve štípe mráz alebo páli horúce letné slnko, pretože Tatry a ich okolie majú čo ponúknuť v každom ročnom období. Zalyžujte si na najvyššie položenej zjazdovke v našej krajine, nechajte sa ohromiť výhľadom z majestátneho Lomnického štítu alebo sa vydajte na celodennú túru na tie najkrajšie miesta národného parku. To všetko len pár kilometrov od vášho hotela, situovaného neďaleko historického centra Popradu.

Exkluzívny 4* Hotel AquaCity Mountain View, nachádzajúci sa priamo v aquaparku AquaCity Poprad, je tým pravým miestom na strávenie vašej dovolenky v tomto raji aktívneho oddychu. Vďaka jeho štýlovému modernému interiéru a špičkovej úrovni služieb sa z obyčajného pobytu v aquaparku stane nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete chcieť určite zopakovať. Zážitkom bude určite tiež obrovské množstvo atrakcií, ktoré ponúka samotný vodný svet alebo tiež unikátne Fire & Water Wellness & Spa, v ktorom môžete rozmaznávať všetky svoje zmysly. O tie bude vynikajúco postarané tiež v hotelovej reštaurácii High Tatras servírujúcej kulinárske špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Využite príležitosť a doprajte si jedinečný zážitok už teraz!
139 €
224 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
224 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38