Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte si vychutnať to najlepšie z prírodného bohatstva našich veľhôr! Dovolenka v raji vodných radovánok s polpenziou v Hoteli Seasons***.

44
Popis ponuky

Príďte si vychutnať to najlepšie z prírodného bohatstva našich veľhôr! Nezáleží na tom, či vonku práve štípe mráz alebo páli horúce letné slnko, pretože mesto Poprad – vstupná brána do Vysokých Tatier má čo ponúknuť v každom ročnom období. Zalyžujte si na najvyššie položenej zjazdovke v našej krajine, nechajte sa ohromiť výhľadom z majestátneho Lomnického štítu alebo sa vydajte na celodennú túru na tie najkrajšie miesta národného parku. To všetko len pár kilometrov od vášho hotela, situovaného neďaleko historického centra Popradu.

Štýlový 3* Hotel Seasons, nachádzajúci sa priamo v aquaparku AquaCity Poprad je tým pravým miestom na strávenie vašej dovolenky v tomto raji aktívneho oddychu. Okrem obrovského množstva vodných atrakcií vás za jeho bránami čaká tiež dokonalý relax vďaka exkluzívnemu wellness centru Fire & Water Wellness & Spa, v ktorom môžete rozmaznávať všetky svoje zmysly. O tie bude vynikajúco postarané tiež v hotelovej reštaurácii High Tatras servírujúcej kulinárske špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Využite príležitosť a doprajte si zaslúžený relax už teraz!
129 €
230 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
230 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37