Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte si vychutnať to najlepšie z prírodného bohatstva našich veľhôr! Dovolenka v raji vodných radovánok s polpenziou v Hoteli Seasons***.

44
Popis ponuky

Príďte si vychutnať to najlepšie z prírodného bohatstva našich veľhôr! Nezáleží na tom, či vonku práve štípe mráz alebo páli horúce letné slnko, pretože mesto Poprad – vstupná brána do Vysokých Tatier má čo ponúknuť v každom ročnom období. Zalyžujte si na najvyššie položenej zjazdovke v našej krajine, nechajte sa ohromiť výhľadom z majestátneho Lomnického štítu alebo sa vydajte na celodennú túru na tie najkrajšie miesta národného parku. To všetko len pár kilometrov od vášho hotela, situovaného neďaleko historického centra Popradu.

Štýlový 3* Hotel Seasons, nachádzajúci sa priamo v aquaparku AquaCity Poprad je tým pravým miestom na strávenie vašej dovolenky v tomto raji aktívneho oddychu. Okrem obrovského množstva vodných atrakcií vás za jeho bránami čaká tiež dokonalý relax vďaka exkluzívnemu wellness centru Fire & Water Wellness & Spa, v ktorom môžete rozmaznávať všetky svoje zmysly. O tie bude vynikajúco postarané tiež v hotelovej reštaurácii High Tatras servírujúcej kulinárske špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Využite príležitosť a doprajte si zaslúžený relax už teraz!
129 €
230 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
230 €

Vyprší
7.8.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
Práve prezerá 39 ľudí
55
Práve prezerá 35 ľudí
40
40
Práve prezerá 41 ľudí