Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pokojná dovolenka pri mori na chorvátskom ostrove Hvar. Rodinný pobyt s polpenziou v Hoteli Timun*** situovanom priamo pri pobreží.

36
Popis ponuky

Ak máte radi teplo, slnko, more a k tomu ešte všadeprítomný pokoj a relax, vyberte sa na chorvátsky ostrov Hvar. Patrí medzi jeden z najkrajších ostrovov s krásnymi plážami (aj pre nudistov), olivovými hájmi, vôňou rozmarínu a nádhernou prírodou. Nechajte sa zlákať cyklistickými chodníkmi, chorvátskou kuchyňou alebo históriou a nájdete tu aj pamiatky zapísané do zoznamu UNESCO.

Útulný hotel Timun je situovaný na severe ostrova, v zátoke Pokrivenik, priamo pri morskom pobreží. Obklopený olivovými hájmi a vinicami, vzdialený od najbližšieho mestečka 7 kilometrov, vám dovolí zabudnúť na každodenný život a nechať sa uniesť sladkým oddychom. Približne 200 metrov od hotela sa nachádza kamienková pláž, prístupná iba od mora, na ktorú hostí vozia motorovým člnom niekoľkokrát denne. A popri tom všetkom určite ochutnajte lokálnu kuchyňu, dary mora a pripite si pohárom vína.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37