Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt s raňajkami v originálnom hoteli Villetta Phasiana*** zariadenom v rustikálnom štýle v dedinke Fažana v Chorvátsku.

22
Popis ponuky

Villetta Phasiana je súčasťou renomovanej siete historických a romantických hotelov Schlosshotels & Herrenhäuser. Nachádza sa v citlivo rekonštruovanej budove zo 16. storočia, kde má každá izba svoj jedinečný ráz. Závan histórie a originálne zariadenie izieb v rustikálnom štýle dodá vašej dovolenke ten správny šmrnc.

Zažite teplú a intímnu atmosféru tohto butikového hotela, ktorý sa nachádza v malebnej rybárskej dedinke Fažana iba 5 km od Puly, najväčšieho mesta a kultúrneho centra Istrie! Poloostrov Istria so svojou príjemnou klímou a množstvom pôsobivých pamiatok z rímskych čias, či z obdobia Rakúsko-Uhorska je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku pri mori! Na bicykloch, či pešo tu môžete objavovať množstvo skrytých pláží, malebné borovicové lesíky, či ruiny s bohatou históriou. Odporúčame pre všetkých, ktorí hľadajú originálne miesto s vlastným príbehom!
69 €
88 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
88 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38