Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt s raňajkami v originálnom hoteli Villetta Phasiana*** zariadenom v rustikálnom štýle v dedinke Fažana v Chorvátsku.

22
Popis ponuky

Villetta Phasiana je súčasťou renomovanej siete historických a romantických hotelov Schlosshotels & Herrenhäuser. Nachádza sa v citlivo rekonštruovanej budove zo 16. storočia, kde má každá izba svoj jedinečný ráz. Závan histórie a originálne zariadenie izieb v rustikálnom štýle dodá vašej dovolenke ten správny šmrnc.

Zažite teplú a intímnu atmosféru tohto butikového hotela, ktorý sa nachádza v malebnej rybárskej dedinke Fažana iba 5 km od Puly, najväčšieho mesta a kultúrneho centra Istrie! Poloostrov Istria so svojou príjemnou klímou a množstvom pôsobivých pamiatok z rímskych čias, či z obdobia Rakúsko-Uhorska je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku pri mori! Na bicykloch, či pešo tu môžete objavovať množstvo skrytých pláží, malebné borovicové lesíky, či ruiny s bohatou históriou. Odporúčame pre všetkých, ktorí hľadajú originálne miesto s vlastným príbehom!
69 €
88 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
88 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 45 ľudí
55
Práve prezerá 47 ľudí
44
56
Práve prezerá 53 ľudí