Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Či už ste v Prahe boli, alebo nie, vždy sa do jedného z najkrajších miest Európy oplatí pozrieť a vrátiť. Ubytovanie v centre s raňajkami.

28
Popis ponuky

Praha je plná svetoznámych pamiatok, ktoré ročne navštevujú milióny turistov a či už ste v Prahe boli, alebo nie, vždy sa do jedného z najkrajších miest Európy oplatí pozrieť a vrátiť. S ubytovaním pri Rohanskom nábreží budete mať všade blízko.

Hotel Galerie Royale ponúka hosťom komfortné a štýlové ubytovanie v pokojnej a rodinnej atmosfére s atraktívnou polohou v centre hlavného mesta, v tesnej blízkosti (100 m) stanice metra Křižíkova.

Tento elegantný 4* hotel v centre Prahy disponuje vlastnou podzemnou garážou. Ďalej je možné využiť i konferenčnú miestnosť až pre 30 osôb a reštauračné priestory v priestrannom átriu.

Vybavenie izieb:

  • Kúpeľňa so sprchou či vaňou a WC
  • Telefón s priamou voľbou
  • TV so satelitným príjmom
  • Pracovný stôl
  • Minibar
  • Fén
  • Trezor
  • WIFI a WLAN pripojenie zdarma
  • Bohaté bufetové raňajky v cene

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Pozdĺž ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Staromestské námestie je najstaršie námestie v historickej časti Prahy a už v desiatom storočí tu bolo významné trhovisko. Obklopujú ho historické domy a stojí tu aj Staromestská radnica s jedným z najznámejších orlojov na svete.

Stredom námestia je socha Jána Husa, neďaleko nej je stanovisko konských záprahov, s ktorými sa môžete po Starom Meste previezť a pripomenúť si dávne doby, kedy sa po Prahe jazdilo na koňoch. A určite si nenechajte ujsť možnosť vyviezť sa výťahom do veže Staromestskej radnice, z ktorej uvidíte celé námestie z vtáčej perspektívy.

Dominanta Prahy sa nachádza v mestskej časti pomenovanej práve podľa jej ústredného komplexu - Hradčany. Podľa Guinessovej knihy rekordov ide o najväčší starobylý hrad sveta. Hrad bol tiež dvakrát sídlom svätej ríše rímskej. K hradu patrí aj impozantná katedrála sv. Víta - korunovačné miesto českých kráľov.
92 €
128 €

Kúpené
34x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
92 €
128 €

Kúpené
34x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 40 ľudí
30