Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Či už ste v Prahe boli, alebo nie, vždy sa do jedného z najkrajších miest Európy oplatí pozrieť a vrátiť. Ubytovanie v centre s raňajkami.

28
Popis ponuky

Praha je plná svetoznámych pamiatok, ktoré ročne navštevujú milióny turistov a či už ste v Prahe boli, alebo nie, vždy sa do jedného z najkrajších miest Európy oplatí pozrieť a vrátiť. S ubytovaním pri Rohanskom nábreží budete mať všade blízko.

Hotel Galerie Royale ponúka hosťom komfortné a štýlové ubytovanie v pokojnej a rodinnej atmosfére s atraktívnou polohou v centre hlavného mesta, v tesnej blízkosti (100 m) stanice metra Křižíkova.

Tento elegantný 4* hotel v centre Prahy disponuje vlastnou podzemnou garážou. Ďalej je možné využiť i konferenčnú miestnosť až pre 30 osôb a reštauračné priestory v priestrannom átriu.

Vybavenie izieb:

  • Kúpeľňa so sprchou či vaňou a WC
  • Telefón s priamou voľbou
  • TV so satelitným príjmom
  • Pracovný stôl
  • Minibar
  • Fén
  • Trezor
  • WIFI a WLAN pripojenie zdarma
  • Bohaté bufetové raňajky v cene

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Pozdĺž ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Staromestské námestie je najstaršie námestie v historickej časti Prahy a už v desiatom storočí tu bolo významné trhovisko. Obklopujú ho historické domy a stojí tu aj Staromestská radnica s jedným z najznámejších orlojov na svete.

Stredom námestia je socha Jána Husa, neďaleko nej je stanovisko konských záprahov, s ktorými sa môžete po Starom Meste previezť a pripomenúť si dávne doby, kedy sa po Prahe jazdilo na koňoch. A určite si nenechajte ujsť možnosť vyviezť sa výťahom do veže Staromestskej radnice, z ktorej uvidíte celé námestie z vtáčej perspektívy.

Dominanta Prahy sa nachádza v mestskej časti pomenovanej práve podľa jej ústredného komplexu - Hradčany. Podľa Guinessovej knihy rekordov ide o najväčší starobylý hrad sveta. Hrad bol tiež dvakrát sídlom svätej ríše rímskej. K hradu patrí aj impozantná katedrála sv. Víta - korunovačné miesto českých kráľov.
92 €
128 €

Vyprší
17.11.2017
Kúpené
31x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
92 €
128 €

Vyprší
17.11.2017
Kúpené
31x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
36
52
Práve prezerá 42 ľudí
54
Práve prezerá 117 ľudí