Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si prechádzky v prírode a relax vo wellness v susednom Poľsku. Pohodlie a príjemná rodinná atmosféra na vás čaká v 3* hoteli Limanova.

45
Popis ponuky

Hľadáte pokojné miesto na relax v prírode? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte moderný a elegantný hotel Limanova v Limanowej, iba 48 km od hraničného priechodu Mníšek nad Popradom na východe Slovenska. Limanowa je jedno z najkrajších miest južného Poľska, ležiaca v malebnom horskom prostredí a ako stvorená na pešiu turistiku. V zime si zase odskočte na lyžovačku do strediska Limanowa Ski vzdialenom necelých 5 km. Neváhajte a vydajte sa spoznávať krásy Malopoľska plného dobrodružstiev a zážitkov pre celú rodinu!

Pohodlie a príjemná rodinná atmosféra na vás čaká v 3* hoteli Limanova. Oddýchnite si po celodennej túre či poriadnej lyžovačke v jeho komfortných a moderne zariadených izbách. Príjemne vás okrem moderných a štýlových prvkov prekvapí i pravá domáca atmosféra a útulné prostredie. Pobyt v hoteli vám spestrí aj wellness centrum s vírivkou a saunami, nechýba tu ani detský kútik a skvelá reštaurácia.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38