Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si skvelú relaxačnú dovolenku v maďarskom meste Debrecín. Pobyt v Hoteli Malom**** s polpenziou a vstupom do Aquaticum Mediterranean.

24
Popis ponuky

Mesto Debrecín, ležiace v najvýchodnejšom kúte Maďarska a len pár kilometrov od rumunských hraníc, predstavuje unikátne miesto pre strávenie tej pravej relaxačnej dovolenky. Druhá najväčšia metropola v krajine našich južných susedov v sebe totiž spája neopakovateľnú atmosféru historického mesta s pohodlím, aké dokážu poskytnúť len maďarské kúpele. Navštívte historické miesta, na ktorých sa písali maďarské dejiny, prejdite sa po známej Piac ulici alebo sa nechajte rozmaznávať v kúpeľoch, výber je len na vás.

V tomto prekrásnom historickom meste ťažko nájdete lepšie miesto pre strávenie vášho pobytu ako Hotel Malom. Tento exkluzívny 4* hotel sídli totiž v budove najväčšieho veterného mlyna v strednej Európe, pochádzajúceho z polovice 19. storočia. Ubytujte sa v jeho štýlovom interiéri a nechajte sa očariť všadeprítomným kúzlom minulosti, ktorým dýcha tento malebný kút Maďarska.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53