Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavte krásy a výnimočnú atmosféru chorvátskeho ostrova Korčula! Pobyt s all inclusive v Hotel Posejdon ***, priamo pri pláži.

21
Popis ponuky

Ostrov Korčula patrí spolu s ostrovmi Brač a Hvar medzi najobľúbenejšie turistické destinácie v Chorvátsku. Príjemné podnebie a prírodné podmienky, vzácne historické pamiatky a v neposlednom rade i skvelé víno potešia nejedného dovolenkára. Objavte aj vy jeho krásy a výnimočnú atmosféru! Zavítajte do mesta Vela Luka, ktoré je známe nielen vďaka krásnym plážam, ale aj vďaka vyhľadávaným liečebným kúpeľom. Komfort a zázemie vám ponúka Hotel Posejdon ležiaci priamo na pobreží len pár metrov od centra mesta.

Hotel Posejdon je moderný dvojpodlažný hotel situovaný v zátoke Vela Luka v západnej časti ostrova Korčula. V roku 2008 prebehla v hoteli kompletná rekonštrukcia a dnes sa hostia môžu tešiť na pohodlné ubytovanie so všetkým potrebným vybavením. Doprajte si relax na pláži alebo na terase, vychutnávajte si prekrásny výhľad na more a neďaleký park. A ak máte radi adrenalín, navštívte potápačské centrum.
61 €
77 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
61 €
77 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
50
37
36