Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hľadáte miesto, kde môžete stráviť pokojnú dovolenku? Vyberte sa na chorvátsky ostrov Krk do rodinného Hotela Delfin***.

30
Popis ponuky

Hľadáte miesto, kde môžete stráviť pokojnú dovolenku? Miesto, kde máte výhľad na more, obklopuje vás les a kde vládne domáca atmosféra? Miesto, kde vládne pokoj a zároveň máte blízko k zaujímavým pamiatkam? Láka vás dovolenka na niektorom z chorvátskych ostrovov?

Vydajte sa na cestu na ostrov Krk a v jeho severo-západnej časti nájdete malý rodinný hotel Delfin, ktorý vás očarí svojou domácou atmosférou. Uprostred píniového lesa sa v pokojnom prostredí môžete tešiť z výhľadu na okolitý park alebo na more, posedieť si na terase alebo sa vydať do blízkeho centra mesteška Omišalj. Strávte deň leňošením na pláži, kúpaním sa v mori, vyberte sa spoznávať ostrov na bicykli. Neopakovateľný výhľad na more a okolie si doprajte prechádzkou po promenáde, navštívte stredoveký zámok či kostol z 13. storočia... Nudiť sa tu určite nebudete a 3* hotel Delfin bude pre vás ideálnym miestom, odkiaľ môžete smelo vyraziť za dobrodružstvami dovolenkových dní.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
54 €
77 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54 €
77 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53