Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pohodová dovolenka v malebnom chorvátskom mestečku Starigrad-Paklenica. Ubytovanie v centre blízko pláže v Apartments Tota.

22
Popis ponuky

Mestečko Starigrad-Paklenica s malým prístavom leží na pobreží Velbitského kanála. Je miestom, kde sa hory spájajú s morom, vďaka čomu je táto destinácia zaujímavá tak pre milovníkov plávania, ako aj pre horských turistov a cykloturistov. Široký výber outdoorových aktivít bezpochyby zláka všetkých aktivity chtivých a túžiacich po nových zážitkoch (lezenie, rafting, kajaky, potápanie a i.). Stará časť mesta je zase bohatá na archeologické a architektonické pamiatky, takže si na svoje prídu aj milovníci histórie. Starigrad-Paklenica ponúka výborné podmienky pre oddych, športy akéhokoľvek druhu a gurmáni ocenia množstvo reštaurácií a pivníc, kde môžete ochutnať vynikajúce miestne špeciality.

Hneď oproti prístavu, v centre mestečka Starigrad-Paklenica sa nachádzajú apartmány Tota. Príďte si oddýchnuť do ich útulných klimatizovaných ubytovacích jednotiek s balkónom. V budove nájdete aj reštauráciu s pizzeriou a panoramatickou terasou. Pláž je vzdialená asi 200 metrov, hlavnú autobusovú stanicu nájdete na druhej strane ulice.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
43 €
55 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
43 €
55 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 40 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40
40