Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zavítajte do čarokrásnej severnej Dalmácie a nechajte sa okúzliť prekrásnym morom, úžasnou prírodou. Pobyt v Hoteli Alba*** s polpenziou.

21
Popis ponuky

Zavítajte do čarokrásnej severnej Dalmácie a nechajte sa okúzliť prekrásnym morom, úžasnou prírodou a jedinečnou prímorskou charizmou tejto oblasti. Medzi obľúbené letoviská v tomto malebnom kúte Chorvátska patrí aj typické stredomorské mestečko Sveti Filip i Jakov. Malé letovisko sídliace na pobreží azúrového Jadranu, je obľúbeným cieľom našich dovolenkárov, vďaka čomu sa v tomto raji oddychu budete cítiť ako doma. Zaplávajte si v priezračnom mori, prechádzajte sa po nekonečnej kamienkovej pláži a ochutnajte kulinárske špeciality stredomorskej kuchyne, to všetko podávané s jedinečnou chorvátskou pohostinnosťou.

Komfortné ubytovanie v tomto prímorskom raji vám zabezpečí útulný 3* Hotel Alba, sídliaci len 200 metrov od centra letoviska a iba pár krokov od samotnej pláže. Hotelový komplex ponúka množstvo príležitostí pre aktívne trávenie času s rodinou či priateľmi a tiež zábavné animácie pre deti i dospelých. Zahoďte za hlavu všetky starosti bežného života a doprajte si zaslúžený relax v jednom z najkrajších miest na pobreží slovenského mora.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
40
45
Práve prezerá 39 ľudí
37