Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá rodinná dovolenka plná relaxu a poznávania v chorvátskom Zadare. Pobyt v Apartmánoch Amico vzdialených 500m od pláže.

11
Popis ponuky

Ak hľadáte dovolenkovú destináciu spájajúcu oddych pri mori so spoznávaním histórie a unikátnych pamiatok, ste na správnom mieste. Čarovné mesto Zadar leží uprostred chorvátskeho pobrežia a jeho centrum je doslova pretkané množstvom antických či renesančných pamiatok. Prejdite sa jedinečnou ulicou Kalelarga predstavujúcou spoločenské centrum mesta, kochajte sa pohľadom na majestátne mestské hradby s vyzdobenými bránami a navštívte unikátny kruhový kostol sv. Donata, ktorý je symbolom mesta Zadar. Toto charizmatické mesto však neponúka len historické, ale tiež moderné architektonické zaujímavosti, medzi ktoré patrí napríklad morský organ či úžasný pozdrav slnku.

Skvelé zázemie pre vaše výpravy za históriou tohto mesta vám poskytne apartmánový dom Amico sídliaci v tichom prostredí, vzdialenom len 2,5 km od historického centra. Ubytujte sa v útulných a komfortných štvorlôžkových apartmánoch s balkónom a užite si úžasnú dovolenku v kruhu rodiny či priateľov.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
39 €
44 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39 €
44 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59