Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa za relaxom na čarovný chorvátsky ostrov Pag. Pobyt s polpenziou a bazénom v elegantnom hoteli Meridijan****.

9
Popis ponuky

Čarovný ostrov Pag, nachádzajúci sa na pomedzí Kvamerského zálivu a Severnej Dalmácie, sa vďaka svojím nekonečným pieskovým plážam a jedinečnému ostrovnému šarmu stáva čoraz obľúbenejšou dovolenkovou destináciou. Piaty najväčší ostrov Chorvátska ponúka na svojom členitom pobreží plnom zátok a hlbokých zálivov celkovo 84 km piesočných a kamienkových pláží s pozvoľne klesajúcim vstupom do mora. Vychutnajte si jedinečnú atmosféru miest s typickou architektúrou Dalmácie, navštívte múzeum soli a prejdite sa pomedzi prastaré olivovníky v biosférickej rezervácii v časti Lun, to všetko a omnoho viac totiž ponúka tento ostrovný raj.

Dokonalým východiskovým bodom pre poznávanie ostrova a jeho zákutí môže byť práve 4* Hotel Meridijan. Vďaka výnimočnej polohe hotela sídliaceho priamo na pobreží, to budete mať blízko nielen k moru, ale tiež do centra mesta Pag, ktoré ponúka okrem romantických prechádzok či skvelej gastronómie tiež bohatý nočný život. Doprajte si zaslúžený oddych a zažite svoju letnú dovolenku snov práve na tomto úžasnom mieste.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
58 €
64 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
58 €
64 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 38 ľudí
50
40
Práve prezerá 37 ľudí