Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedz, bež a miluj - bežecké tréningové pobyty s jógou pre náročných. 3 dni perfektnej starostlivosti o vaše bežecké telo.

36
Popis ponuky

Koliba u Jogošíka je miesto s jedinečnou priateľskou atmosférou, kde sa preplieta slovenský folklór s jogovou filozofiou a slovenská tradičná kuchyňa s ajurvédou.

V krásnej podkrovnej izbičke vás prebudí žblnkot potôčika pod oknom a vôňa čerstvého domáceho chleba z pece, vaše telo popreťahujú medzinárodne certifikovaní joga inštruktori.

Následne vám naservírujú bohaté raňajky, tzv. brunch, ktorý vás nabije energiou na ďalší tréning (napr. poctivú bryndzu od miestnych ovečiek, vajíčka domácich sliepočiek z voľného výbehu či úžasný ovocný šalát z lokálnych surovín). Samozrejmosťou je výborná káva či čaj z miestnych lesných byliniek. Po raňajkách si oddýchnete, vytrávite a v poludňajších hodinách vyrazíte na bežecký výlet do okolia. Prebehnete sa zázrivskými grúňmi, Jánošíkovym chotárom alebo hrebeňom Malej Fatry - v závislosti od chuti a počasia. Bike či masáž a výživná večera vám následne zregenerujú organizmus, aby sme nabrali sily na kruhový tréning ďalšie ráno.

Recovery pobyt je určený na aktívnu regeneráciu organizmu po náročnej bežeckej sezóne a tak oproti pobytu Boost značne spomalíte tempo. Ranná joga bude zameraná viac na regeneráciu a strečing, strava na proteíny a antioxidanty a beh trošku skrátia a bude sa niesť naozaj vo výletnom tempe. Po večeroch utíšite telo a myseľ masážou a restoratívnou jogou, po ktorej sa úžasne spí.

Bežecké pobyty nie sú určené pre úplných začiatočníkov. Tréningové behy sú nastavené tak, aby ich zvládol každý, kto je schopný zabehnúť aspoň 10 km bez väčšej prestávky. Ak však netrváte na bežeckých tréningových jednotkách, ale radi si len zacvičíte jogu či kruhový tréning, tak sa pokojne pridajte a v čase, keď budú ostatní behať, si dajte výlet do okolia. Naopak, ak sa bojíte, že vám bude málo, žiadne strachy. Účastníci budú podľa vlastného zváženia rozdelení do dvoch výkonnostných skupín a silnejšia skupina si určite riadne zamaká. ;)

Tu je každé jedlo malý rituál, zameriavajú sa na zdravú vyváženú vegetariánsku stravu, varia sezónne a lokálne a spájajú tradičné oravské suroviny s ajurvédskou kuchyňou. Strava je výhradne vegetariánska. Radi sa prispôsobia rôznym diétám, ale je potrebné o nich informovať vopred pri rezervácii termínu. A keďže veria, že strava je základ, počas bežeckých pobytov vám bude vyvážený jedálniček zostavovať nutričný poradca, aby ste v správny čas prijímali tie správne výživové látky.

Koliba nie je bezbariérová.

V areáli objektu sa voľne vyskytujú rôzne zvieratá - priateľský psík, sliepky a čoskoro chystajú chovať aj ovce. Ak chystáte návštevu s vaším zvieratkom, prosím, poraďte sa vopred s poskytovateľom.

Málokto však vie, že Jánošík mal mladšieho bratranca Jogošíka, ktorý už vtedy vedel, že násilie tvorí násilie a že majetok ťa šťastným neurobí. Jogošík sa rád zobudil s úsvitom, opatril svoj skromný statok a vybral sa na pravidelnú prechádzku na kopec Púpov. Tu si sadol na kameň, prekrížil nohy tak, ako to poznal z obľúbeného tradičného odzemku, zhlboka sa nadýchol čerstvého vzduchu a cítil sa ako najbohatší človek pod slnkom...

  • Terchovský a zázrivský chotár, rodisko, socha a náučný chodník Juraja Jánošíka
  • Národný park Malá Fatra, krásne túry na Malý a Veľký Rozsutec a cez Jánošíkove diery
  • Múzeum slovenskej dediny
  • Hustá sieť cyklotrás

89 €
139 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
139 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
59
37
38