Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá rodinná dovolenka v tichom prostredí neďaleko brehov Jadranu. Pobyt s polpenziou v rodinnom hoteli Villa Vinka*** v srdci Dalmácie.

36
Popis ponuky

Poďte si užiť skvelú dovolenku v kruhu rodiny či priateľov na čarovnom Chorvátskom pobreží. Len 5 kilometrov od známeho mesta Makarska vás čaká malebné mestečko Tučepi, známe kvalitou miestnych služieb a krásne upraveným prostredím. Toto miesto sa môže tiež pochváliť najdlhšou plážou v regióne merajúcou viac než 3 kilometre, ktorú tvoria tie najjemnejšie kamienky nazývané žalo. Jedinečné prímorské letovisko však ponúka vďaka svojej polohe oveľa viac než relax na pláži lemovanej stredomorskou vegetáciou. V blízkom okolí na vás totiž čakajú majestátne vrcholy pohoria Biokovo, čarovné ostrovy s ukrytými plážami a tiež bohatý nočný život.

To všetko a omnoho viac nájdete len pár metrov od útulného rodinného hotela Villa Vinka, ležiaceho iba 250 metrov od pláže. Ubytujte sa v útulne zariadených klimatizovaných izbách, ochutnajte vynikajúcu stredomorskú kuchyňu a užívajte si pohodový relax vďaka známej Chorvátskej pohostinnosti.Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔŘ 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
50 €
78 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
50 €
78 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
40
45
Práve prezerá 40 ľudí
37