Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná dovolenka v historickom Splite v Chorvátsku. Pobyt s raňajkami v luxusnom Hoteli President Split**** v srdci mesta.

18
Popis ponuky

Historické pamiatky popri súčasnej architektúre, impozantný prístav, stredomorská klíma, slnečné pláže hneď pri centre mesta, park s krásnym výhľadom na okolitú krajinu a jadranské ostrovy – to všetko charakterizuje Split, druhé najväčšie mesto Chorvátska. Milovníkom kultúry vystačí minúta chôdze, aby sa dostali k Národnému divadlu a k Archelogickému múzeu to od hotela President Split budete mať len pol kilometra. Vyberte sa na prechádzku na vrch Marjan, prezývaným aj zelenými pľúcami mesta, kde nájdete množstvo zaujímavých miest. Nenechajte si ujsť ani zaujímavé podujatia, ktoré majú svoj priestor po celý rok, napr. Dni Dioklecijana - programy a oslavy v starorímskom štýle, či Croatia Boat Show - jednu z najväčších lodných výstav na svete... Zoznámte sa so Splitom, najkrajším mestom na svete!

4* Hotel President Split je situovaný v srdci mesta. Jeho moderný mestský design je založený na princípe kontrastov – jednoduchá a klasická fasáda stredomorskej budovy a oproti tomu luxusné a elegantne zariadené izby, ktoré určite vzbudia obdiv u každého hosta. President Split je ideálna ponuka pre všetkých, ktorí s radosťou ocenia nevšedný interiér a slnečnú atmosféru tohto mesta. Využite jedinečnú polohu tohto hotela a spojte sladký letný oddych so spoznávaním a históriou!
100 €
122 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
100 €
122 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
50
37
36